Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do VIETNAMU jsou zpět

7 490 Kč
7.1.2020 8:23 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Nejzajímavější tarif letenek do Vietnamu minulého roku se letos opět objevil.
 

Zpáteční letenky z Mnichova do Hanoje tak pořídíme na spoustu zimních a jarních termínů za výhodnou cenu 7 490 Kč. Letenky jsou s delším přestupem v Pekingu, kde ale můžeme ideálně využít bezvízového styku. Letenky jsou vč. odbaveného zavazadla do 23 kg.
Letenky pořídíme od února do března 2020.
 


 

Přestup v Pekingu

Přestup je do 24 hodin v rámci jednoho letiště, není tak potřeba žádat o vízum, pokud chceme letiště opustit, můžeme využít bezvízového styku do 72h.

Mnichov

Ideálně vyrazíme na letiště v Mnichově autem – cesta z českých hranic nám zabere něco přes 2 hodiny. Na letiště v Mnichově nás dopraví také přímé autobusové spoje Regiojetu nebo Flixbusu.

Chystáte se navštívit Vietnam? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lukáš napsal(a):

  Dobrý den,
  chtěl jsem se zeptat, jaká je šance, že se letenky v podobné cenové relaci objeví i na červenec. Případně jaká je „běžná cena akční letenky“ v červenci, s ohledem na Vaše předchozí zkušenosti a kolik měsíců předem je ideálních na koupi, pokud nebudou nějaké akční k dispozici.
  Děkuji za odpověď

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, minulý rok se ještě objevily termíny na červen a pak už nic, takže bych si tipl že to bude podobné. Přes léto je cokoliv kolem 12 000 Kč akční cena.

 • Profilový obrázek
  dva napsal(a):

  „pokud chceme letiště opustit, můžeme využít bezvízového styku do 72h.“
  Článek „Přestupování v Číně“ je dost starý a spousta je toho už jinak. Např. v Pekingu lze bez víza zůstat 144 hodin.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, od 1.12.2019 se prodlužuje doba pobytu na 144h i na další města, nicméně pro přestupní letenky je to prakticky jedno…

 • Profilový obrázek
  Honza napsal(a):

  Honzo, píšeš, že letenky jsou od února do května, ale po rozkliknutí kalendáře jsou k dispozici jen letenky do konce března. Jedná se o chybu, nebo byly tak rychle vyprodané? A lze případně čekat, že ještě podobná akce bude výhledově? (cílím na duben). Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bylo tam pár termínu i dál cca o 400 Kč dráž, takže ideálně zkusit přímo ve vyhledávači.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *