Izrael: TEL AVIV - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Izrael: TEL AVIV

1 920 Kč
14.6.2017 15:15 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Tel Aviv - Amos Meron pod CC

Levné letenky do Svaté země pořídíme v nabídce Wizz Air také z Prahy.
 

Podobně jako na Island klesly v aktuální akci Wizz Air ceny letenek i do Tel Avivu. Nejlevněji tak pořídíme zpáteční letenku na červnový termín 19.6.2017 – 26.6.2017 za 1 920 Kč pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 910 Kč, klub se tak vyplatí přikoupit i při nákupu jediné letenky.
Za podobnou cenu pořídíme letenky také kolem termínu na kratší i delší pobyty.
 
Letenky na 19.6.2017 - 26.6.2017 rezervujte zde
 

Tel Aviv

Z letiště v Tel Avivu se do centra dostanete nejrychleji vlakem. Cesta trvá asi 15-20 minut a jízdenka Vás vyjde na 16 izraelských šekelů (asi 105 Kč). Pokud budete mít chuť, můžete si udělat i výlet do Jeruzaléma. Města jsou od sebe vzdálena asi 60 km a pro cestu můžete využít vlak nebo autobus. Pokud šetříte čas, zvolte autobus, který Vás do Jeruzaléma dopraví za 60 minut. Pokud si však chcete vychutnat zajímavé scenérie, vydejte se vlakem. Počítejte ale s dvouhodinovou cestou.
Pozor! Vzhledem k složitým procedůrám při cestě zpět si ponechte rezervu na letišti alespoň 3 hodiny!

Chystáte se navštívit Izrael? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Anonym napsal(a):

  Pepa z depa: Taky jsem se toho poprvé obával, ale cena co vidíš, je opravdu konečná. Letěl jsem takhle zatím třikrát, pokaždé jsem měl u sebe akorát batoh, co jsem si bral s sebou do letadla a nikdy jsem nic navíc nedoplácel:)

 • Honza napsal(a):

  Nic. Priplaci se za odbavene zavazadlo. To jde koupit i pri bookovani. Jinak nic. Z berlina nebo z londyna se lita trba s ryanair jeste levneji vsude mozne. Treba kanary do 1000. Neni treba se toho bat

 • Pepa z depa napsal(a):

  Ahoj často od svých známých slýchám že to neni možný aby letenky byly takhle levný a že v ceně určitě nejsou letištní taxy, palivové příplatky atd. Může nějaký zkušený cestovatel říct, jestli ceny za letenky které se tu objevují jsou konečné nebo jestli se opravdu musí něco připlatit??? Někdy jsou letenky tak neskutečně nízké, třeba Norsko za pětikilo, vždyť za to autem nedojedu z domu ani na hranice ČR!!! Tak jak můžou letenky stát míň jak benzín na 200 km??? V čem je zakopanej pes?? Co se pak ještě všechno platí??

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano všechny ceny jsou konečné a vždy se za ně dá letět, obvykle pouze s příručním zavazadlem.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *