Letenky do červnové MALAGY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky do červnové MALAGY

590 Kč
17.4.2019 14:00 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

U Wizz Air pořídíme akční letenky do Malagy.


V rezervačním systému Wizz Air najdeme letenky z Vídně do Malagy za akční cenu. Na několik termínů na začátku června, kdy už začíná letní sezóna, pořídíme zpáteční letenky za 22,5 EUR, v přepočtu je to asi 590 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí asi 530 Kč, pokud tedy poletíme alespoň ve dvou, přikoupit klub se nám vyplatí. V nabídce termínů za tuto cenu je např. 1.6. – 6.6. nebo třeba delší 4.6. – 13.6.2019. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Vídně do Malagy
01.06.2019 – 06.06.2019

Malaga

Z letiště se do centra dopravíte busem nebo vlakem. Vlak dojede do centra za 12 minut, odjíždí každých 20 minut a vyjde na 1,7 €. Autobusem linky A, který jede také přímo do centra, můžeme cestovat s lístkem za 3 €.
Na pláže Costa del Sol se dostaneme přímo z letiště vlakem, například do nedalekého letoviska Torremolinos se vlakem dostaneme za 10 minut a jízdenka nás vyjde na 1,80 €.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dovezou autobusové i vlakové spoje. V nabídce Regiojetu pak najdeme přímé autobusové spoje až na letiště, případně můžeme cestovat první vlakem do centra Vídně, odkud budeme pokračovat druhým vlakem na letiště.

Navštivte Malaga se zájezdem od CK Triplo od 7290 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování v 3* hotelu  •  V centru města
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Majkl napsal(a):

  Ano, přesně tak.

 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Prosím o radu, chci koupit letenky, ale nejsem členem WC. Když jsem se zaregistrovala, tak se mi neukáže sleva WC klubu, takže sleva je až na další letenky??? Díky za info. Lenka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano, sleva se kupuje přímo s nákupem první letenky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *