Skupiny létají s Honzou

Vueling

25.1.2019 9:41

Aerolinka Vueling je španělská nízkonáladová letecká společnost. Její destinace s odletem z Prahy se neomezují pouze na Španělsko samotné, s Vueling se z Prahy podíváme také do Florencie nebo Paříže. Cenami se drží spíše nad průměrem nízkonákladovek, vždy samozřejmě záleží termín od termínu. Není výjimkou, že při hledání konkrétního termínu poletíme nejlevněji právě s Vueling.

Vueling – zavazadla, rozměry, tipy
23.1.2019 14:24 90 komentářů

S aerolinkou Vueling se potkáme také na letech z Prahy. Jaká zavazadla jsou zahrnuta v ceně letenky? Příruční zavazadla u Vueling Španělská nízkonákladovka Vueling změnila rovněž pravidla pro kabinová zavazadla. V ceně základní letenky je pouze: 40x30x20 cm což jsou rozměry odpovídající batohu. K tomuto malému zavazadlu si můžete přikoupit větší 55x40x20 cm. Všechna tato… číst více

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Tereza napsal(a):

  Ahoj, letime do Paříže s Vueling a v ceně máme pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20, ale mám malý kufr o rozměrech 45x35x20. Vadí, když rozměry přesáhnou max o 5cm? Budu něco doplácet? Děkuji!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, je to tak nějak na hraně, pokud by to přeměřovali tak 2 rozměry o 5cm se už do klece jen tak nevejdou.

 • Profilový obrázek
  Iva Vršecká napsal(a):

  Ahoj, prosím o radu, koupila jsem letenky do Barcelony na 3.4.2022 a přišel mi do mailu jen 6ti místný kod (6 písmen) a teď nevím, jak mám dál postupovat? Odbavit se on-line 7 dní před odletem a nechat si poslat QR kod na mobil, ale stejně se pak toho 3.4. dostavit na check-in a řešit příruční zavazadlo? Nebo to nechat vše na check- in a tam jim bude stačit ukázat jen ten 6ti místný kod a oni mi dají palubní lístek a poradí s příručním zavazadlem? A příruční zavazadlo je do 10kg nebo do 7 kg? děkuju za radu

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano stačí to nechat na checkin nebo se stím kódem přihlásit na vueling.com a odbavit se dopředu (zajistí se tak spíše usazení třeba vedle sebe). Zavazadlo má Vueling v ceně nejlevnější letenky jen „batoh“.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *