Skupiny létají s Honzou

Jarní MALLORCA

550 Kč
7.4.2021 12:51 7 komentářů

CC0 Pixabay

Výhodnou cenu nasadil Wizz Air na nově obnovené lince na Mallorku.
 

Letenky z Vídně na Mallorku pořídíme za výhodnou cenu 20 €, tedy asi 550 Kč. Nejvíce dostupných termínů je na květen 2021, vybírat můžeme z kratších i delších termínů. Pro získání nejnižší ceny je potřeba být u většiny termínů členem WDC, najdeme ale i takové, kde členství není podmínkou.
K letenkám u Wizz Air můžem přikoupit službu Wizz Flex, která nám umožní měnit termín či destinaci až do několik hodin před odletem, vzhledem k tomu, že vychází na 26 €, vyplatí se tak ale spíše nechat letenku v případě, že nebudeme chtít cestovat propadnout.
Ačkoliv Wizz Air linku už minulý týden rozlétal, je stále potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení, letenek, proto přikupujeme všechny další služby k letence jako zrušitelné.
Příkladem letenky na 2.5.2021 – 5.5.2021.
 


 

Jak do Vídně

Pokud se nerozhodneme jet na letiště autem, zavezou nás do Vídně vlaky Regiojetu nebo ČD. Nejsnažší cestou na letiště je pak z hlavního vídeňského nádraží vlakové spojení ÖBB Railjet.
 
Podle aktuálních pravidel potřebujeme pro cestu na Mallorcu negativní PCR test + vstupní registraci do Španělska. Pro cestu zpět nám stačí negativní antigenní test, který si uděláme na základě objednávky klidně před odletem na letišti v Palmě a registraci do příjezdového formuláře.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Zuzana napsal(a):

  Ahoj Honzo. Na strankach mzcr v tabulce je napsano, ze pro vstup do oranzove zeme (Baleary) staci antigenni test. Pro cestu zpet zadny. Je to tak? Znamena to, ze pro cestu zpet me bude stacit pouze formular o tranzitu?

 • Profilový obrázek
  Bogdan napsal(a):

  Dobrý den,

  chtěl bych se jen zeptat, když se pak budu vracet (5.5.) a budu ve Vídní v nočních hodinách (cca 23:00). Můžu pak někde počkat na vlak, třeba na letišti, který jede až v 6 hodin ráno dalšího dne? Nebo může být nějaký problém? Nevíte, jak to teď chodí v praxi s tranzitem?

  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano pokud se nebudete procházet po Vídni a počkáte na letišti nebo nádraží tak je to tranzit nejbližším možným způsobem..

 • Profilový obrázek
  Mirek napsal(a):

  Antigenni test před odletem zpět je nutné provést buď na letišti, nebo v nějaké certifikované laboratoři? Nelze si jej zakoupit a udělat svépomocí? Děkuji!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Musí to být potvrzení z akreditované laboratoře.

 • Profilový obrázek
  M.Arientova napsal(a):

  Prosím o informaci, kolik stojí na Mallorce antigenní test na letišti. Kolik dní před odletem dopředu se musím objednat na antigenní testy na letišti,aby to vyšlo těsně před odletem? Dekuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to kolem 30 €, záleží na poptávce, obvykle jsou volné termín i na den, dva dopředu…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *