Skupiny létají s Honzou

Jarní letenky do LONDÝNA

718 Kč
20.2.2024 14:09 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V dnešní akci od Wizz Air koupíme akční letenky do Londýna.

Zpáteční letenky z Prahy do Londýna (Luton) jsou v nabídce už za 718 Kč. Nejvýhodnější letenky získáme u Wizz Air s členstvím v klubu WDC. Ostatní si připlatí 270 Kč na jednom směru. Levné letenky pořídíme na březnové a dubnové termíny a to jak na prodloužené víkendy a nebo na jiné dny a delší termíny. V ceně letenek máme vždy malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Jako příklad letenky na termín 18.4.2024 – 23.4.2024.

Wizz Air létá z Prahy na londýnská letiště Luton a Gatwick. Při rezervaci je tak potřeba dávat pozor, které letiště vybíráme.

   

Jak z Lutonu

Z letiště Luton je spuštěna automatická železnice DART. Díky ní se dopravíme na vlakovou stanici Parkaway za 4 minuty, spoj bude jezdit také každé 4 minuty. Ze stanice Luton Parkaway nás pak dopraví nejrychlejší vlaky na stanici London St. Pancras za 23 minut. Cestu z letiště do centra Londýna tak zvládneme už za 30 minut. Jízdenky na kombinaci DARTu a vlaku jsou již v prodeji a startují na cca 7 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *