Skupiny létají s Honzou

Jarní ISLAND

1 188 Kč
17.2.2021 9:14 14 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu se můžeme vydat na Island během jarních termínů.
 

Pokud jste prodělali onemocnění koronavirem nebo máte za sebou očkování, máte cestu na Island otevřenou. Zpáteční letenky z Vídně do Rekyjavíku pořídíme navíc na dubnové termíny kolem tisícovky. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 8.4.2021 – 13.4.2021 za 45 €, tedy asi 1 188 Kč, 2 nejrychlejší ještě levněji. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí cca pětistovku.
 

¨
 

Letenky během koronaviru

Při rezervaci letenek je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení letu, další služby tak vždy rezervujeme jako zrušitelné.
Pokud jste neprodělali koronavirus a nejste očkovaní, jste od 19.2.2021 povinni před nástupem do letadla předložit negativní test. Následně test zdarma po příletu, povinná 5denní karanténa a další test.
Dokumenty potvrzující prodělání koronaviru nebo očkování musí obsahovat základní informace.
Island je z hlediska ČR zelená země, pro cestu zpět tak není potřeba test ani registrace.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Tomáš Obzina napsal(a):

  Dobrý den, nevíte jak probíhá to posouzení hlavního hygienika na hranicích Islandu? Mám test na protilátky jako potvrzení o prodělání infekce, ale jestli to není stoprocentní tak je to trošku na nic přijet na Island a tam zjistit, že mi dá nějakej borec stopku a karanténa na krku. Ví o tom někdo něco víc, jak to probíhá prosím? Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ideální by měl být ten starší pozitivní test, jinak komplet info je vždy na covid.is

 • Profilový obrázek
  Matěj napsal(a):

  Dobrý den, velký dotaz. Pokud to shrnu, na Island lze s očkováním či potvrzením o prodělaném covidu. Platí to i po dalších restrikcích v ČR?
  Ohledně cesty do a z Vídně, je tam možná tedy cesta autem či vlakem s tím, že na letiště a v rámci 12 hodin se to smí a nemusí mít člověk žádné testy ani na cestě do Vídně, ani na cestě poté zpět z Vídně?
  Moc díky a všem hlavně zdraví 😍

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano takto je to stále možné, výjimka z omezení pohybu pro cesty do zahraničí v nařízení je, pokud to stihnete do 12h přes Rakousko, jako že asi jo, tak nebude potřeba ani test při cestě zpět.

 • Profilový obrázek
  Veronika napsal(a):

  Dobrý den, Honzo stačí jako potvrzení o prodělání Covidu výsledek z laboratoře na protilatky po prodelaném onemocnění ?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano v AJ by to mělo stačit.

 • Profilový obrázek
  Lenka Heczková napsal(a):

  Dobrý den, a pokud by byla restrikce na vstup do Rakouska, tak je letenku možné letenku stornovat?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne, takové restrikace Wizz Air zajímat nebudou, můžete přikoupit Wizz Flex a letenku tak udělat flexibilní.

 • Profilový obrázek
  Lucie napsal(a):

  Dobrý den, řeší se nějak kdy člověk koronavirus prodělal? Nebo například potvrzení z října stačí? A pokud poletím s takovým potvrzením, nepotřebuji žádné testy ani karantény, stačí se jím prokázat?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, tím hlavním dokumentem by měl být pozitivní test starší než 14 dní, neřeší se, jak starý test je (pokud tedy není mladší než 14 dní).

 • Profilový obrázek
  Majaj napsal(a):

  Dobrý den, snažila jsem se dohledat, jestli s vakcínou mohu bez karantény cestovat ještě jinam, ale našla jsem jen Kypr. Nevíte ještě o jiných zemích? Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, Seychelly, Rumunsko, pak i třeba Dánsko, Finsko, Estonsko, tam je ale potřeba spadat u tak do kategorie výjimek.

 • Profilový obrázek
  Tereza napsal(a):

  Dobrý den, jak prosím probíhá karanténa na Islandu? Hotely a AirBnb fungují? Lze si vybrat vlastní zařízení, kde karanténu strávíme nebo to určuje stát? Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, veškeré info je na covid.is a ano, mělo by to být možné ve standardním ubytování.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *