Skupiny létají s Honzou

Flexibilní letenky do BARCELONY

1 120 Kč
7.1.2021 8:10 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Po týdnu je opět dostupný akční tarif Vuelingu na letenky do Barcelony.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony pořídíme po celé září a v pár termínech i přes léto nebo na podzim za 42 €, tedy asi 1 120 Kč. U letenek od Vuelingu můžeme bezplatně měnit termín odletu (s případným doplatkem za rozdíl cen) nebo si nechat vyplatit letenku do kreditu a to až 48h před odletem. V ceně letenek máme stále 2 příruční zavazadla.
Příkladem letenky na 15.4.2021 – 17.4.2021.
 

Letenky do Barcelony
15.04.2021 – 17.04.2021

 

Barcelona

Lety Vuelingu jsou provozovány z Terminálu 1. Od T1 se dopravíme do centra měst Aerobusem za 5,90 €, případně využijeme k dopravě do centra metro. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Při nevyužití letenky, můžete u Vuelingu do 48h před odletem převést cenu letenky do kreditu a nakoupit jakoukoliv jinou (termín, destinace, jméno může být jakékoliv).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Zuzana napsal(a):

  Ahoj. Lze sehnat letenky za 598,- na leden/únor s Ryanair. Sami tuto letenku máme na konec ledna (přesunout z původně října a velmi „chytře“ jsme to přesunuli na konec ledna). Chci se zeptat, jestli někdo nemá info ohledně cestování do Barcelony? Na MZV píší, že je vstup do některých oblastí zakázán, což nějak nevím, jestli vás opravdu na letišti obrátí nebo jestli to pravda není a je to takový doporučení, který bylo i v létě a nakonec bylo vše v pohodě? Díky, Zuzana

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, občas dělám i něco pro cestovku, teď tam zrovna vypravujeme jeden zájezd tak mám čerstvé info z hotelu – vše je pro turisty ok, obchody a památky omezeny na 30%, restaurece jsou otevřeny ráno a odpoledne, jinak takeaways, zákaz nočního vycházení od 22 do 6h a roušky všude, jinak bez omezení, nějaké plány na cesty mimo Barcelonu předpokádám také nemáte.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *