Skupiny létají s Honzou

Do Lisabonu a Porta při jedné cestě

940 Kč
1.8.2019 15:40 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Díky bohaté nabídce letenek do Portugalska si můžeme poskládat fajn prodloužený víkend.
 

Na linkách z Vídně do Lisabonu budou od letošního podzimu létat aerolinky Laudamotion, TAP a Wizz Air, na lince do Porta je konkurence ještě větší – Eurowings, Level, Laudamotion, Wizz Air. Ceny jednosměrných letenek tak klesají k 20-25 € v jednom směru.
Pro náš tip použijeme letenku od Wizz Air ve středu 15.1.2020 z Vídně do Lisabonu za 20 €, zpáteční letenka z Porta do Vídně také od Wizz Air na 19.1.2020 vyjde na 10 €. Přejezd mezi městy obstarají spoje společnosti Rede Expressos, ceny jízdenek mezi oběma městy startují na 6 € (na leden zatím nejsou v prodeji). Celkem tak zaplatíme za obě letenky i bus 36 €, tedy asi 940 Kč.
Pokud nejste členy klubu WDC, bude cena letenek vyšší o 20 €, případně se vyplatí nákup letenek od konkurenčních aerolinek, je potřeba myslet ale na různá omezení v zavazadlech.
  

Lisabon

Z letiště v Lisabonu se dopravíte do centra pohodlně metrem za 1,9€. Mezi terminály letiště je možné přejíždět autobusem zdarma.

Porto

Z letiště v Portu se dopravíte do centra pohodlně metrem. Jízdné se počítá podle počtu projetých zón. Z letiště do centra to jsou 3 zóny, tedy lístek Z4 za 1,85 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *