Léto v BENÁTKÁCH - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Léto v BENÁTKÁCH

1 058 Kč
30.5.2019 8:11 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Levné zpáteční letenky do Benátek pořídíme také na letní termíny.
 

Na červencové termíny jsou v nabídce zpáteční letenky z Prahy do Benátek-Trevisa za fajn cenu 1 058 Kč. Letenky pořídíme na různě dlouhé termíny včetně prodloužených víkendů, příkladem na termín 12.7.2019 – 15.7.2019.
 

Letenky rezervujte zde
12.07.2019 – 15.07.2019

 

Benátky – Treviso

Treviso je sekundárním letištěm pro Benátky. Pro cestu do Mestre nebo přímo ostrovních Benátek můžete zvolit autobus ATVO – cesta trvá asi hodinu a jednosměrná jízdenka vyjde na 12 €, alternativou je i spojení od společnosti BARZI.
Mnohem levnější alternativou je cestovat autobusem číslo 6 na vlakovou stanici v Trevisu za 1,30 € a následně vlakem za 3,55 € až do Benátek. Celkem Vám zabere cesta kolem 45 minut.
K moři se můžeme vydat buď přímo v Benátkách, kde zvolíme ostrov Lido, případně se rozjet do letovisek Benátské riviery – Lido di Jesolo, Caorle, Bibione nebo Lignano Sabbiadoro. Do destinací nás dovezou přímé autobusové spoje výše uvedených společností, případně můžeme z Mestre vyrazit i vlakem.
 
Více o letišti v Trevisu se dozvíte zde.

Navštivte Benátky se zájezdem od CK Triplo od 5990 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Transfer z letiště k hotelu a zpět  •  Ubytování v 3* hotelu se snídaní
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *