Skupiny létají s Honzou

Červnové letenky na KANÁRY

1 530 Kč
1.12.2020 9:38 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Vyhlížíte lepší časy a nevadí vám trochu zariskovat při nákupu letenek?
 

easyJet nabízí na červnové termíny 2021 zpáteční letenky na Kanárské ostrovy za ceny kolem 1 500 Kč. Letenky jsou dostupné především na Gran Canarii, Fuerteventuru a La Palmu. V nabídce jsou kratší i delší termíny.
Příkladem letenky na Gran Canarii 8.6.2021 – 15.6.2021 za 56,88 €, tedy asi 1 530 Kč.
 

Letenky na Gran Canarii
08.06.2021 – 15.06.2021

 

Jak do Berlína

Přímo na letiště v Berlíně nás z Prahy dopraví spoje Regiojetu a Flixbusu. Zatímco Flixbus již změnil svou zastávku na letišti k novému terminálu, Regiojet stále uvádí zastávku u bývalého letiště Schönefeld (dnes terminál 5 pro Ryanair nebo německé charterovky). Mezi terminály nás dopraví vlakové spoje linek S.
Pokud zvolíme pro cestu do Berlína vlak – můžeme dojet na nádraží Südkreuz a na letiště ve vydat spojem IC, případně dojet až na hlavní nádraží a odtud využít linek S. Zajímavou variantou je také možnost dojet do Drážďan vlakem EC, kde přestoupíme na vlak IC, který nás doveze přímo na letiště.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *