Skupiny létají s Honzou

Červnové letenky do TEL AVIVU

910 Kč
4.3.2020 8:06 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce aerolinky Wizz Air pořídíme levné letenky do Tel Avivu.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Tel Avivu jsou aktuálně dostupné za výhodnou cenu 35 €, tedy asi 910 Kč. Letenky za tuto cenu pořídíme na termíny v dubnu, květnu a už i červnu 2020. Pro získání nejlevnější ceny je potřeba být členem klubu WDC, ostatní si připlatí 20 €. I tak se ale jedná o suvereně nejlevnější letenky do Tel Avivu v aktuální nabídce.
Příkladem letenky na 5.6.2020 – 7.6.2020.
 

Letenky do Tel Avivu s Wizz Air
05.06.2020 – 07.06.2020

 

Tel Aviv a Jeruzalém

Z letiště v Tel Avivu se do centra dostanete nejrychleji vlakem. Cesta trvá asi 15-20 minut a jízdenka Vás vyjde na 13,50 izraelských šekelů (asi 85 Kč). Pokud budete mít chuť, můžete si udělat i výlet do Jeruzaléma. Města jsou od sebe vzdálena asi 60 km a pro cestu můžete využít vlak nebo autobus.
Pozor! Vzhledem k složitým letištním procedůrám při cestě zpět si ponechte rezervu na letišti alespoň 3 hodiny!
Do Jeruzaléma se dostaneme nově rychlovlakem přímo z letiště. Vlak odjíždí minimálně každou půlhodinu a cesta mu zabere asi 25 minut. Jízdenka vyjde na 17 šekelů (cca 100 Kč).

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví i na ranní odlet spoje Regiojetu. Ten odjíždí z Brna až 6x denně přímou linkou na letiště ve Vídni. Alternativou jsou pak spoje ČD do centra města, na letiště se pak dopravíme příměstskou linkou vlaku S.

Chystáte se navštívit Izrael? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *