Skupiny létají s Honzou

Červnové ATÉNY

530 Kč
23.4.2021 8:40 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu jsou v nabídce letenky do Atén.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Atén jsou dostupné jak u Ryanair, tak u Wizz Air na červnové termíny za 20 €, tedy asi 530 Kč. V ceně máme příruční zavazadlo u Ryanair o rozměrech 40x25x20 cm, u Wizz Air 40x30x20 cm. Letenky od Ryanair můžeme do 7 dní před odletem měnit (jak termín tak trasu) a to celkem 2x. U Wizz Air můžeme k letence přikoupit službu Wizz Flex, která nám flexibilitu zajistí.
Příkladem letenky na 7.6.2021 – 9.6.2021 respektive 14.6.2021 – 16.6.2021.
 


 

Atény

Letiště Eleftherios Venizelos je vzdáleno asi 35 kilometrů od Athén. Z letiště se do centra města dopravíme nejrychleji linkou metra. Jednosměrný lístek vyjde na 10 €, zpáteční potom na 14 €. Do centra jezdí také express busy – a to za 6 €.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Letenky během druhé vlny

Vzhledem k možné změně nebo zrušení, nepřikupujte k letence rozhodně další služby, nebo volte zrušitelný tarif – jak jsme si už zvykli, situace se mění týden od týdne.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Slavomír Likavčan napsal(a):

  Prosím nemáte informací, zda v Aténách na letišti provádí antigenní testy?

 • Profilový obrázek
  Martin napsal(a):

  Dobrý den, mám dotaz ohledně letu zpět do Vídně. Jakými podmínkami se mám řídit při návratu, cílovou destinací (tj. co vyžaduje Rakousko při návratu z Řecka) nebo tím co vyžaduje ČR při návratu? Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pro přílet do Rakouska nepotřebujete test, Rakousko umožňuje nastoupit karanténu, té se ale vyhnete pokud transferujete rovnou do ČR. Podmínka vstupu do ČR pak závisí na tom, co nahlásíte do příjezdového formuláře, jelikož jsou aktuálně obě země červené tak pokud cestu letadlem nebo hromadným prostředkem tak je potřeb AG z Řecka a PCR po příjezdu, pokud nahlásíte cestu z Rakouska autem tak stačí PCR po příjezdu.

 • Profilový obrázek
  Kristýna napsal(a):

  Prosim, jake jsou aktuálně opatření pro cestu CZ obyvatel zpět z Recka do Vídně a potom autem do CZ

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Aktuálně byste si měla v Řecku udělat antigenní test, s tím dojedete do ČR, kde podstoupíte PCR test.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *