Skupiny létají s Honzou

Červen v NEAPOLI

558 Kč
16.4.2021 10:24 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme letenky do Kampánie.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Neapole jsou dostupné u Ryanair na červnové termíny od 21 €, tedy asi 558 Kč. Jen o 9 € pak pořídíme letenky na stejné lince i s konkurenčním Wizz Air.
V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměru 40x25x20 cm, letenku navíc můžeme do 7 dní před odletem bezplatně změnit (pouze za rozdíl v ceně letenky), změnu je pak možné provést 2x. Stále platí, že další služby k letenkám volíme vždy jako zrušitelné, pro případ posunu termínu nebo jeho zrušení.
Příkladem letenky na 26.6.2021 – 29.6.2021.
 


 

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Neapol

Z letiště v Neapoli se dopravíme do centra města Alibusem – jízdenky nás vyjdou na 5 € a pořídíme je rovnou u řidiče nebo v předprodeji na internetu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Rudolf Drien napsal(a):

  Dobrý den, mám dva autistické syny, jeden si roušku nevezme nikdy, v ČR má ze zákona výjimku, zajímalo by mě, jestli ji má i v letadle, zda aerolinky tolerují, či jak je to v zahraničních destinacích? Zejména Řecké ostrovy? Děkuji Drien.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, je to vždy aerolinka od aerolinky, obecně s tím ale evropské aerolinky počítají, vždy je potřeba mít s sebou potvrzení.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *