Skupiny létají s Honzou

Březnové letenky na SICÍLII

1 050 Kč
18.11.2020 9:09 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme letenky na Sicílii.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Catánie jsou dostupné na spoustu termínů od přelomu roku až do jara za 18,78 €. Pokud přidáme pro klid duše k letence službu Wizz Flex za 20 €, vyjde nás letenka na 38,78 €, tedy asi 1 050 Kč – bez poplatku pak můžeme do 3h před odletem měnit termín, destinaci, novou rezervaci můžeme udělat klidně i na jiné jméno.
Příkladem letenky na 12.3.2021 – 15.3./19.3.2021.
 


 

Z Vídně do Itálie

Na letiště do Vídně se všichni mimo obyvatelů Prahy dopravíme bez omezení. Pražácí musí cestovat na/z letiště bez zastávky. Pro vstup do Itálie neplatí zatím žádné omezení pro Čechy, při cestě zpět pak Rakousko ani ČR rovněž cesty z Itálie neomezuje.

Letenky během druhé vlny

Rozhodl jsem se začít zveřejňovat výhodné akce, jelikož je vidět nárůst poptávky na letenky na konec roku, na jaro a už i na léto.
Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Při nevyužití letenky, můžete díky přikoupené službě Wizz Flex převést cenu letenky do kreditu a nakoupit jakoukoliv jinou (termín, destinace, jméno může být jakékoliv).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *