Švýcarsko: BASILEJ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Švýcarsko: BASILEJ

480 Kč
14.3.2018 11:50 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Basel - Christoph Radtke pod CC

Levné letenky do Basileje pořídíme nově také s Wizz Air z Wroclawi.
 

Zpáteční letenky na jarní termíny jsou v nabídce maďarské nízkonákladovky za 78 PLN, tedy asi 480 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí asi 250 Kč.
Letenky pořídíme třeba i na prodloužené víkendy, příkladem konec května: 26.5.2018 – 29.5.2018.
 

Letenku na 26.5. - 29.5. rezervujte zde
26.05.2018 – 29.05.2018

 

Jak do Wroclawi

U výše uvedeného termínu se nám hodí i časové polohy letů. Odlet dopoledne a přílet odpoledne, ideálně tak dojedeme na letiště ve Wroclawi autem, parkování pořídíme za rozumnou cenu. Do Wroclawi nás dovezou ale i vlaky ČD a autobusy Polskibus nebo Flixbus.

Letiště Basilej – Mulhouse

Letiště v Basileji je zajímavé tím, že je rozděleno na francouzskou a švýcarskou část – díky Shengenu jsou aktuálně obě části propojeny bez nutnosti pasové kontroly, nicméně určité rozdělení se na letišti stále dodržuje, proto pokud chcete pokračovat do Basileje, autobusy odjíždějí ze švýcarské strany letiště, pokud směr Mulhouse tak z francouzské strany.
Do Basileje Vás odveze bus č. 50 na hlavní vlakovou stanici v Basileji – pokud máte rezervaci v hotelu v Basileji, tak je pro Vás cesta zdarma.
Do Mulhouse se dopravíte kombinací shuttle busu a vlaku. Autobus „Distribus“ vás za 2,5 € odveze na vlakovou stanici, odtud pak pokračujete vlakem do Mulhouse za 6 € – nezapomeňte si podobně jako v Itálii před nástupem do vlaku lístek označit.

EuropaPark

Největší zábavní park Europa Park můžeme navštívit díky levným jízdenkám od Flixbusu. Ten jezdí každý den ráno a večer z Lörrach přímo k Europa parku a zpět od 149 Kč v jednom směru. Do Lörrachu se dopravíme z Basileje příměstským vlakem.
Druhou možností je cestovat Flixbusem z Basileje do Freiburgu, odtud pak příměstským vlakem do Ringsheimu a následným přípojným shuttlem k parku.

easyJet z Prahy

Pokud je pro Vás letiště ve Wroclawi špatně dostupné, v nabídce jsou rovněž letenky s easyJet z Prahy. Nejlevnější letenky se pohybují kolem 1 200 Kč za jednu zpátečku při nákupu dvou letenek.
 

Letenku na 2.6. - 4.6. rezervujte zde
02.06.2018 – 04.06.2018

 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Jakob napsal(a):

  A co takhle se zaregistrovat u wizzu pod svým jménem a novým mailem?

 • Petr Fiša napsal(a):

  Dobrý den.

  Kdykoli chci koupit letenku od Wizz air, je po mě požadované heslo. Heslo neznám, nechám si je tedy obnovit.
  Po téhle „proceduře“ je mi sděleno. Že moje emailová adresa je registrovaná na jméno David Fiša.
  Já jsem Petr Fiša a David Fiša je bývalé jméno mého syna. Ten nikam nelétá a ani neléta, za to já cestu velmi často.
  Je prostě těžké vysvětlit „robotovi“, že nejsem David ale Petr.
  Důsledkem je, že pokud si chci od této společnosti koupit jakoukoli letenku, jsem nucen použít „prostředníka“. tedy Pelikána a podobně, což je dražší a zbytečně komlikované. Nemohu si koupit ani členství v clubu Wizz o které se stojím. Již vícekrát jsem se marně a bezúspěšně pokusil koupit „Honzovu letenku“, ale z uvedených důvodů jsem ze strany Wizz eliminován. Prosím o radu či pomoc. Utíkají mě lety i peníze.
  S pozdravem Petr Fiša

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pokud klub nemáte, tak novou registraci.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *