Skupiny létají s Honzou

BARCELONA za tisícovku

1 070 Kč
31.5.2021 8:16 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Vueling opět spouští svoji obvyklou akci.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony pořídíme na několik termínů za akční cenu 41 €. Letenky jsou dostupné obvykle jen na pár míst a to především na zářijové termíny 2021, sem tam najdeme termín ještě i přes prázdniny. V ceně letenek máme stále menší i větší příruční zavazadlo, nejlevnější tarif však už neobsahuje možnost letenky bez poplatku měnit.
Příkladem letenky na 25.8.2021 – 27.8.2021.
 

Letenky do Barcelony
25.08.2021 – 27.08.2021

 

Barcelona

Lety Vuelingu jsou provozovány z Terminálu 1. Od T1 se dopravíme do centra měst Aerobusem za 5,90 €, případně využijeme k dopravě do centra metro. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky.
 
Do Španělska stále potřebujeme registraci a negativní PCR test (ten by měl být ale od zítřka pro každého, kdo si platí v ČR pojištění 2x měsíčně zdarma). Od 7.6.2021 bude rovněž uznáváno plné očkování.
Pro cestu do ČR aktuálně potřebujeme registraci, AG test před odletem a do 5 dní po příletu zajít opět na PCR test. Pokud máme alespoň 22 dní po první dávce očkování, vyhneme se testům. Pokud jsme prodělali koronavirus v posledních 180 dnech, vyhneme se jak testu, tak registraci.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Martin napsal(a):

  Na srpen zrušili všechny lety v úterý a pátek a ve všech zbývajících dnech zrušili druhý let a létají jen jednou denně!!! A ti, co mají koupenou letenku, mají smůlu, jak píše Lucie.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, Vueling to proškrtal prakticky na všech linkách.

 • Profilový obrázek
  Lucie napsal(a):

  Letenky máme už několik měsíců. Za tu dobu stihli naše lety už několikrát změnit. Dnes opět – už nelze přebookovat na ranní let, kt. jsme měli původně. Na fcb spousta naštvaných klientů, kteří čekají na refund už rok. Nakonec nám to taky nejspíš zruší. Takže nedoporučuju. Nevím, co se s touto aerolinkou děje…za ty nervy to nestojí.

  • Profilový obrázek
   Barbora napsal(a):

   Mužů se zeptat od koho mate letenky? Chystáme se do Barcelony ale pořad váháme

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to prakticky stejné u všech aerolinek, letové řády se mění do 14 dní před odletem, většinou se proškrtávají lety protože není takový zájem. Pokud vám Vueling peníze nevrátí, rovnou požádat o chargeback, funguje.

 • Profilový obrázek
  Petra Báťková napsal(a):

  Chtěla jsem se zeptat, jestli lze cestovat mezi regiony ? Konkrétně Cantabria, Asturia nebo se to alespoň připravuje. Chtěla bych letět začátkem srpna do Barcelony a pokračovat vlakem do Bilbaa.
  Děkuji Petra

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Cestovat lze prakticky mezi všemi, jen Kanáry a Baleáry mají povinnost negativního antigenního testu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *