Skupiny létají s Honzou

Ázerbájdžán: BAKU

1 619 Kč
18.10.2018 14:01 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

Za dlouho neopakovatelnou cenu se můžeme dostat do Baku.
 

Dnešní slevová akce od Wizz air pokračuje a přináší další dlouho neviděnou nabídku. K břehům Kaspického moře se dostaneme levně z Budapešti. Do historického Baku se dostaneme za 19 744 HUF, v přepočtu asi 1 619 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí jen 380 Kč. Jelikož Wizz létá do Baku jednou týdně, v nabídce za tuto cenu jsou týdenní termíny 17.2. – 25.2.2019 nebo 24.2. – 4.3.2019. Za nepatrně vyšší cenu pořídíme také prosincový termín 9.12. – 17.12.2018.
 

Letenky s Wizz Air rezervujte zde
17.02.2019 – 25.02.2019

 

Jak do Budapešti

Díky časovému posunu je let operován prakticky přes noc – odlet z Budapešti je těsně před půlnocí 23:45, přílet zpět pak v 8:15 – ideální na napojení přískoků z ČR. Nejlevnější jízdenky na vlak z Brna pořídíme u ČD za 313 Kč v jednom směru, autobusové jízdenky od Regiojetu pak začínají na 299 Kč.

Ázerbájdžán – víza

Pro vstup do Ázerbajdžánu jsou potřeba víza, ty zařídíme na ambasádě v Praze.
Pro získání víza je potřeba vyplnit a vytisknout formulář, který najdeme zde, k němu připojíme 2x foto, doklad o cestovním pojištění, kopii pasu, rezervaci letenky a ubytování, následně zapalatíme poplatek ve výši 35 €.
Nově jsou dostupné také e-visa, které pořídíme na „balíčcích služeb“, této stránce. Cena je 23 USD a vízum platí 30 dní.

Chystáte se navštívit Azerbajdžan? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Stanislav napsal(a):

  Ahoj, budu v Baku dva dny, budu mít vízum ale potom odlétám do Turkmenistánu. Přes Baku se však vracím domů, jedná se jen o přestup, neopustím letiště. Nevíš zda je nutné nějaké přestupní vízum, či budu nucen mít dvouvstupové vízum?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, pokud je to bez opuštění tranzitního prostoru, tak vízum potřeba není, nepůjdeš ani přes kontrolu. Je to potřeba ale zjistit u aerolinky resp. v rezervaci.

 • Profilový obrázek
  elman napsal(a):

  Ahoj Veronika, Baku je pri more, co ze v tento cas maximalne je okolo -1 nebo -2. Samozrejme ze pocasi v Cesku horsi 🙂

 • Profilový obrázek
  Veronika napsal(a):

  Ahoj Honzo, nevíš jaké jsou v tento termín v Baku teploty?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *