Skupiny létají s Honzou

Nový Zeland: AUCKLAND

12 846 Kč
5.1.2018 14:44 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na Nový Zeland pořídíme tradičně z Londýna.
 

Pokud rádi využijete delších přestupů v Pekingu, mohou se hodit levné letenky s Air China z Londýna do Aucklandu. Zpáteční letenky na Nový Zeland pořídíme za 12 846 Kč na termíny na jaře a po celý listopad 2018.
 
Letenky z Londýna do Aucklandu pořídíme zde
 
Termíny najdeme na polském Pelikánovi
 

Jak do Londýna

Levné přískoky do Londýna pořídíme ze všech 4 letišť v ČR s pravidelným provozem. Ryanair létá jak z Ostravy, Brna, Pardubic, tak Prahy, Wizz Air potom z Prahy. Nejlevnější letenky pořídíme už za 259 Kč v jednom směru.
Zatímco v ceně letenky od Air China je odbavené zavazadlo do 23 kg, v ceně letenky od nízkonákladovek není – buď si ho přikoupíme (cirka 1 000 Kč za zpáteční let), nebo pro cestu z ČR zavazadla spojíme do 1 a pořídíme jen jedno, případně můžeme využít u Ryanairu 2 kabinových zavazadel v ceně a vzít zavazadlo, které bude splňovat rozměry většího kabinového u Ryanair, to pak v Londýně odbavíme.
 
Stop v Číně využijeme k návštěvě Pekingu, navíc nepotřebujeme víza.

Chystáte se navštívit Nový Zeland? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *