Nový Zeland: AUCKLAND - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nový Zeland: AUCKLAND

12 846 Kč
5.1.2018 14:44 Žádné komentáře

Levné letenky na Nový Zeland pořídíme tradičně z Londýna.
 

Pokud rádi využijete delších přestupů v Pekingu, mohou se hodit levné letenky s Air China z Londýna do Aucklandu. Zpáteční letenky na Nový Zeland pořídíme za 12 846 Kč na termíny na jaře a po celý listopad 2018.
 
Letenky z Londýna do Aucklandu pořídíme zde
 
Termíny najdeme na polském Pelikánovi
 

Jak do Londýna

Levné přískoky do Londýna pořídíme ze všech 4 letišť v ČR s pravidelným provozem. Ryanair létá jak z Ostravy, Brna, Pardubic, tak Prahy, Wizz Air potom z Prahy. Nejlevnější letenky pořídíme už za 259 Kč v jednom směru.
Zatímco v ceně letenky od Air China je odbavené zavazadlo do 23 kg, v ceně letenky od nízkonákladovek není – buď si ho přikoupíme (cirka 1 000 Kč za zpáteční let), nebo pro cestu z ČR zavazadla spojíme do 1 a pořídíme jen jedno, případně můžeme využít u Ryanairu 2 kabinových zavazadel v ceně a vzít zavazadlo, které bude splňovat rozměry většího kabinového u Ryanair, to pak v Londýně odbavíme.
 
Stop v Číně využijeme k návštěvě Pekingu, navíc nepotřebujeme víza.

Ubytování Mangere
Nejlevnější ubytování najdete zde
Rezervovat
Chystáte se navštívit Nový Zeland? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *