Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na ISLAND

1 480 Kč
9.11.2023 10:06 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za skvělou cenu se můžeme vydat z Polska na Island.


Zpáteční letenky z Wroclawi a Katowic na Island pořídíme u Wizz Air už za 260 PLN, tedy asi 1 480 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí asi 280 Kč v jednom směru. Za uvedenou cenu je v nabídce více termínu především na leden 2024. Za stejnou cenu je možné pořídit letenky i z Krakowa. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Příkladem letenky na termín 18.01.2024 – 25.01.2024.

Příkladem letenky na termín 24.01.2024 – 31.01.2024.

Island

Pokud nezvolíte pronájem auta na Islandu, Flybus nás doveze z letiště do centra za cca 45 minut. Odjezdy z letiště jsou v návaznosti na přistání letadel. Jednosměrná jízdenka vyjde na 25 €, zpáteční na 47 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • David Beneš napsal(a):

  Paříž, Londýn a Vídeň je tedy taky špatně

 • Michal napsal(a):

  *Vratislav a Katovice. Taky nepíšeme, že letíme do 北京, nebo Thành phố Hồ Chí Minh.

  • Honza napsal(a):

   Věc názoru a zvyku, jasně že se používá exonymum Vratislav, ale spousta lidí používá Wroclaw a mě to sedí víc, takže používám to. Stejné je to třeba s Krakowem a Krakovem, ten když zadáte do idosu tak jedete k Rakovníku namísto do Polska. Schválně si zkuste do vyhledávání Ryanairu zadat Vratislav… O zhouvěřelostech jako je Amsterodam, Štýrský Hradec nebo Řezno ani nemluvě.

  • Míša napsal(a):

   Obecně se i u nás používá spíš Wroclaw (tím tuplem, když si kupuješ letenky, kde to jmého města zadáváš mezinárodně), takže dává mnohem větší smysl to napsat takhle 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *