Skupiny létají s Honzou

Akční letenky k NORSKÝM FJORDŮM

700 Kč
13.2.2024 10:15 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Levné letenky na jih Norska pořídíme s Wizz air.
Výhodné lety do norského Stavangeru nabízí aerolinka Wizz air s odletem z Krakowa. Letenky pořídíme za 120 PLN, v přepočtu za 700 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 285 Kč za jeden let. Nejvýhodnější letenky pořídíme na spoustu termínů v březnu a to jak na prodloužený víkend nebo kdykoli v týdnu.

Příkladem letenky na termín 8.3.2024 – 11.3.2024.

 

Stavanger

Z letiště do centra města se dopravíme nejrychleji pomocí autobusu Flygbussen. Cena zpáteční jízdenky je 180 NOK, pokud si jízdenku koupíte online předem. Při nákupu přes mobilní aplikaci se cena sníží na 170 NOK.
Levněji se do města dostaneme pomocí MHD (Kolumbus). Autobus č. 42 odjíždí z letiště každých 20-30 minut a odveze nás na okraj města, kde přestoupíme na jakoukoliv linku do centra. Jízdenka koupená přes aplikaci Kolumbus Billett vyjde na 35 NOK (u řidiče je přirážka 20 NOK) a platí na jednu jízdu, pro cestu do centra použijeme dvě jízdenky. Alternativou může být 24hodinová jízdenka za 90 NOK.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *