Skupiny létají s Honzou

Z Prahy do VIETNAMU

13 133 Kč
11.1.2023 8:00 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cen pořídíme aktuálně letenky do Vietnamu.


Zpáteční letenky z Prahy do Hanoje jsou dostupné se Singapore airlines za 13 133 Kč. Letenky se dvěma přestupy v Mnichově/Frankurtu a Singapuru pořídíme hlavně na jarní a podzimní termíny 2023. Výhodnou nejlevnějšího tarifu je fakt, že obsahuje odbavené zavazadlo do 25 kg. Delší stop v Singapuru navíc můžeme využít pro návštěvu města.
Příkladem, letenky v termínu 23.10.2023 – 30.10.2023.


Přestup v Singapuru

Pro opuštění letiště během delšího přestupu není potřeba vyřizovat víza. Doložit je potřeba očkování proti koronaviru, případně AG test nebo prodělání v posledních 90 dnech.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Josef Smrcka napsal(a):

  dobrý den v listopadu chceme letět do Hanoje teď to stojí okolo 16000kc myslíte že by mohla nějaká Akce být?utekla nám za 12500kc:-(

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano, na listopad bych si ještě počkal, je to měsíc, na který se akce objevují, takže bych čekal že se něco pokud jste flexibilní v termínu objeví.

 • Barča napsal(a):

  Dobrý den, akci jsme bohužel propásli. Chtěli bychom na začátku října na tři týdny do Vietnamu, nynější ceny s Qatar Airways jsou z Prahy za 24-25 tisíc. Myslíte, že je lepší počkat na nějakou akci nebo raději letenky koupit za tuto cenu už teď? Moc děkuji za odpověď 🙂

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, pokud jste flexibilní tak bych čekal že se ještě nějaká akce na září do 20 000 Kč objeví.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *