Skupiny létají s Honzou

Výhodné letenky na LANZAROTE

1 320 Kč
9.5.2019 9:00 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Po dlouhé době se objevila fajn cena u letenek na Kanárské ostrovy.
 

V nabídce Ryanair najdeme akční cenu u letenek na Kanárské ostrovy, konkrétně na Lanzarote. Za cenu 50 EUR, tedy asi 1 320 Kč, pořídíme zpáteční letenky s odletem z Berlína na týdenní květnový termín 22.5. – 29.5.2019. Letenek je za tuto cenu k dispozici dostatek, vyrazit tak můžete i ve větší partě. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky na Lanzarote
22.05.2019 – 29.05.2019

Jak do Berlína

Letiště Schönefeld je umístěno na úplném jihu Berlína, což je výhodné při cestách z ČR. Pokud se vydáme na cestu autem, zabere nám cesta z Prahy na letiště asi 4 hodiny. Zaparkovat pak můžeme na prozatím nedostavěném letišti Brandenburg, kde zaplatíme za parkování v parkovacím domě nejméně. Na letiště v Schönefeldu nás pak doveze každých 30 minut kyvadlový autobus (asi 15 minut jízdy, zdarma).
Na letiště míří z ČR také autobusové linky Regiojetu a některé spoje Flixbusu. Pokud se rozhodneme cestovat do centra Berlína, třeba vlakovým spojem, tak nás na letiště dopraví spoje příměstského vlaku linky RE7, RB14 a RB22, jízdenku budeme potřebovat pro zóny ABC.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Alena napsal(a):

  Zdravím, nesleduju to ještě tak dlouho, tak jsem se chtěla zepatat, jestli je tu nějaká moznost, že se objeví letenky na Kanáry i na období červen-září?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, něco málo by být mohlo, s největší pravděpodobností Ryanair a Laudamotion z Vídně a Berlína, obecně ale bývají akce hlavně na podzim a zimu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *