VOLOTEA - letenky za - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

VOLOTEA – letenky za

5 - 10 €
19.5.2017 7:46 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Seville Airport - curimedia pod CC

Volotea jede a pouští opět svoji obvyklou akci.
 

Pokud jste v minulé akci třeba trochu zariskovali a nakoupili některé jednosměrné letenky, aktuálně můžete pořídit k nim i zpáteční. Volotea totiž opět pustila do prodeje letenky za 5-20 €. Pokud najdete letenku za 5 € platí cena pro všechny další cenové hladiny jsou obvykle levnější pro členy klubu SuperVolotea o 5 €.
 
Letenky rezervujte přímo na stránce aerolinky
 

 
Letenky hledejte jako open-jaw. Dobrou cenu najdete třeba na trase Praha – Marseille – Vídeň, Praha – Marseille/Toulouse – Praha, Praha – Marseille/Bordeaux – Praha, případně se mohou hodit také jednosměrné letenky na červen do Benátek za 5 €, odkud pořídíme zpáteční letenku za levno s Wizzem.
 
K zahození nejsou ani letní letenky do Řecka. Třeba zpátečku na pár dní přes svátky v červenci na Mykonos pořídíme za 35 €.
 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • petr napsal(a):

  ano řecko je z čech opravdu dost drahý a levněji jen s přestupem, autem to je skoro rychlejší a hlavně levnější

 • Dušan napsal(a):

  Zdravíme, upravují včerejší dotaz na pomoc s vyhledáním levných letenek. Sháníme low cost letenky s termínem OD 29.července na cca 10-14 dní kamkoliv do podobných destinaci jako Portugalsko, Řecko-ostrovy Kreta, Mikonos, Skijatos, Zakinthos, Kanary, madeira apod. Prosíme o radu a doporučení

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Aktuálně třeba nejlevněji Malta z Norimberku s Ryanair, Řecko jedině Soluň z Berlína s Ryanair nebo Budapešti s Wizz Air. Nal éto bych akce na Madeiru nebo Kanáry moc nečekal… Ty Kanáry bych pak sledoval s Ryanair z Budapešti, zatím házejí na červen i letenky kolem 1000 Kč za rtn

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *