V létě na MALLORCU za pětikilo - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

V létě na MALLORCU za pětikilo

525 Kč
28.5.2019 8:06 11 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Do systému aerolinky Ryanair se opět dostalo spousta termínů na lince na Mallorcu.
 

Zpáteční letenky z Berlína do Palmy pořídíme prakticky na jakýkoliv libovolně dlouhý termín v srpnu za 525 Kč. Letenky jsou navíc v nabídce za nejnižší cenu i s několika odlety denně.
Příkladem třeba začátek srpna 1.8.2019 – 8.8.2019.
 

Letenku na Mallorcu rezervujte zde
01.08.2019 – 08.08.2019

 

Jak do Berlína

Z Prahy se dopravíme na letiště Tegel celou cestu po dálnici autem. Pokud zvolíme hromadnou dopravu, na výběr jsou vlakové i autobusové spoje. Cestovat musíme do centra Berlína – ceny startují cca kolem 300 Kč v jednom směru. Na letiště nás pak dopraví linka TXL, která jezdí každých 3-5 minut, lístek budeme potřebovat pro zóny AB.

Navštivte Mallorca se zájezdem od CK Triplo od 9490 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování v 3* hotelu u pláže  •  Transfer k hotelu
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Marky napsal(a):

  Chtěla bych se zeptat, jak je to se zavazadly u Ryanair. My jsme s nimi letěli loni a měli jen palubní zavazadlo, ale zdarma jsem ho mohli dát do podpalubí přímo u vstupu na palubu letadla – byl tam velký koš, kam to všichni naházeli a mám pocit, že při výstupu si to zase všichni vzali ze stejného místa (žádný běžící pás v letištní budově). O této možnosti se nikde nepíše. Já bych chtěla letět letos na Mallorcu a budu mít klasicky krosnu na pochod na těžko, takže větší a podle info na stránkách si můžu zvolit jen zavazadlo s přednostním odbavením a to se docela dost platí.. a mě se nechce platit za to, že budu ve V.I.P frontě do letadla, to je blbost 😀
  Moc dík za radu!
  Marky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Letos už bez příplatku pouze 40x25x20 cm, větší buď s tím Priority a berete ho na palubu nebo přikoupit 10 kg odbavené, obě služby stojí cca 8-15 € na jednom letu.

 • Profilový obrázek
  Honza napsal(a):

  Dobrý den,
  Rádi bychom letos 1.října na Mallorca a za 10 – 14 dní zpět.
  Prosím jak najít nejlevnější letenky z Prahy pro 3 osoby?
  Příruční kabinové zavazadlo a malá taška na dokumenty stačí.
  Nemám zkušenosti, tak prosím zkušenější o radu.
  Děkuji.
  Jan ČR

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, levně létá jen Ryanair a to v úterý, za levnější letenkou se ale vyplatí dojet do Vídně nebo Mnichova – Laudamotion určitě bude mít na říjen akce kolem 500-1000 Kč za zpáteční letenku.

 • Profilový obrázek
  Filip napsal(a):

  Zdravím,

  jak je prosím možné dostat se z Berlína z hlavního nádraží na letiště? Jel bych flixbusem, ale nevím, jak se na hlavním nádraží orientovat, nějaký směr. Taky bych se rád zeptal na lístky. Jde koupit v automatech, nebo stačí když koupím celodenní online zde https://shop.bvg.de/index.php/tickets, stačí to?

  Díky.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, standardně TXL busem, jízdenku koupíte na zóny AB v automatu, busy jezdí každou chvíli…

 • Profilový obrázek
  Trader napsal(a):

  do Bari by som nešiel, je tam kopu migrantov. Plus pre ženy je to risk, oni sú fakt iná kultúra a opaľovanie na pláži korán neustráži.

 • Profilový obrázek
  Karina napsal(a):

  Myslíte, že se na léto objeví akční Bari, nebo už bude lepší letenku koupit, za kterou je? Dlouho tu také Gruzie, třeba podzimní termíny. Vyplatí se ještě počkat? Mallorca už je moc mainstream, ta je tady pořád 😀

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Aktuálně bych viděl ty letenky do Bari na léto jako nejlevnější, takže bych moc neváhal, třeba Wizz asi ještě pár termínů zlevní, nebude to ale nic extra…. Gruzie na podzim by ještě spadnout měla.

 • Profilový obrázek
  Filip napsal(a):

  Dobrý den,

  měl bych dotaz. U společnosti Ryanair jsem si koupil letenky z Berlína na Mallorcu na příští víkend za 780 Kč. Našel jsem na webu informace, že za odbavení se platí poplatek 55 Eur. Nevybírám si sedadla, pokud tedy 2 dny před odletem se odbavím online a vytisknu si všechny dokumenty, tak již není na letišti nutné hradit další poplatky? Nemám s tímto moc zkušenosti, tak se raději zeptám zkušenějších, cestuji s příručním zavazadlem.

  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano je to přesně tak, odbavit se doma, vytisknout nebo mít v mobilu palubní vstupenku a na letišti se jde rovnou na bezpečnostní kontrolu (případně odevzdat přikoupené zavazadlo) a nic se nepřiplácí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *