Skupiny létají s Honzou

TOSKÁNSKO v červnu

718 Kč
6.5.2021 8:15 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu se podíváme v červnu do Toskánska.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Pisy pořídíme v nabídce Ryanair za 718 Kč. Letenky jsou dostupné na kratší i delší termíny po celý červen, včetně prodloužených víkendů. V ceně máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm i možnost letenku do 7 dní před odletem změnit.
Příkladem letenky na 26.6.2021 – 29.6.2021.
 

Letenky z Prahy do Pisy
26.06.2021 – 29.06.2021

 

Pisa, Toskánsko

Letiště v Pise leží nedaleko centra – People Moverem se dopravíme na hlavní vlakovou stanici za 5 minut jízdy a 4 €. Výhodou ubytování v Pise jsou ceny, není problém sehnat dobře hodnocené hotely za pár stovek. Z Pisy se pak můžeme vydávat vlakem na výlety do Florencie, případně třeba Cinque Terre, Livorna a dalších míst po Toskánsku.
 
Pro všechny letenky zakoupené tento rok platí, že další služby kupujeme vždy jako zrušitelné. V návaznosti na úpravu cestovních pravidel bude i přes léto docházet ke změnám termínů nebo případně i rušení některých linek. V případě změny o více jak 3h je vždy nárok na plný refund. Do 7 dní před odletem pak u Ryanair můžeme letenku měnit.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jan Strejc napsal(a):

  Zdravím, jak je to s otestováním na cestu zpět do ČR? Letím po 3 dnech zpět (so-út) a na cestu tam samozřejmně AG test budu mít. Díky Honza

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je potřeba opět AG test, max 24h před odletem.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *