Skupiny létají s Honzou

Tento víkend u moře

330 Kč
8.10.2020 12:13 2 komentáře

Pokud hledáte jednu z posledních možností kam vyrazit k moři, mohou se hodit letenky z Vídně.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Burgasu pořídíme s odletem zítra a návratem v úterý za 12 €, tedy asi 330 Kč. O prodlouženém víkendu se vyšplhají teploty až k 25 °C, teplota moře je pak aktuálně kolem 23 °C.
Letenky pořídíme na termín 9.10.2020 – 13.10.2020.
 


 

Burgas

Cesta do Vídně – Všichni Češi mimo obyvatel Prahy mají cestu do Rakouska volnou, přímo na letiště mohou transferovat bez zastávky i obyvatelé Prahy (s vyplněným dotazníkem)
Vstup do Bulharska – není omezen
Cesta zpět do ČR – Rakousko považuje Bulharsko za rizikovou zemi, po přistání tak musí všichni vyplnit dotazník a trasferovat okamžitě do ČR (nejbližší bus, vlak nebo autem)

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petr Zdvořáček napsal(a):

  Zdravím, měl bych dotaz. Zakoupil jsem zpáteční letenku s příletem z Burgasu do Vídně v 22:55, poslední spoj ten den do ČR (Flixbus) jede v 23:25 z Wien Erdberg. Je tedy velmi pravděpodobné, že ho nemám šanci stihnout. Je možné si zařídit ve Vídni přespání u nádraží/letiště v hostelu/hotelu a jet až prvním ranním vlakem do ČR?

  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano přímo v nařízení stojí že musíte využít nejbližší spojení, pokud ho nestihnete tak holt jinou možnost nemáte…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *