Španělsko: GRANADA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Španělsko: GRANADA

1 162 Kč
24.5.2018 12:07 Žádné komentáře

Levné letenky do španělské Granady seženeme na prosinec z Berlína.
 

Zpáteční letenky do Granady koupíme u easyJet z Berlína nejlevněji na prosinec. Zpáteční letenka vyjde na 44 EUR, v přepočtu asi 1 162 Kč. Cena platí při rezervaci dvou cestujících, přidáním dalších cestujících bude cena ještě klesat. Příkladem uvedeme termíny 7.12 – 10.12. nebo 14.12. – 17.12., další prosincové termíny vyjdou asi o 3 EUR dráž.
 
Pokud potřebujete upravit počet cestujících, začněte s rezervací z úvodní stránky webu aerolinky, nebo klikněte na „změnit hledání“ nad oknem s termíny.
 


 

Jak do Berlína

Z Prahy nás do Berlína dopraví přímé vlakové spoje (už od cca 370 Kč v jednom směru z celého Středočeského kraje), případně autobusové linky Regiojetu nebo Flixbusu (od 9-15 € v jednom směru).
Na letiště nás pak dopraví autobusová linka TXL, která odjíždí z centra každých 5 minut, pro cestu použijeme jízdenku AB.

Jak z letiště v Granadě

Letiště je od města poměrně vzdálené, pro přesun proto využijeme autobusovou linku. Cesta trvá asi 45 minut a jízdenka vyjde na 2,90 EUR. Jízdní řád linky včetně její trasy nalezneme zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *