Španělsko: ALICANTE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Španělsko: ALICANTE

1 158 Kč
23.3.2018 20:44 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

GNU Free Documentation License

Levné letenky do španělského Alicante pořídíme z pardubického letiště.
 

Zpáteční letenky z Pardubic do Alicante pořídíme v nabídce Ryanair za 1 158 Kč. V nabídce je týdenní termín 10.5.2018 – 17.5.2018.
 

Letenky s Ryanair do Alicante rezervujte zde
10.05.2018 – 17.05.2018

 

Jak na letiště v Pardubicích

Na letiště v Pardubicích se dopravíme nově expresní autobusovou linkou 90, která odjíždí od hlavního vlakového nádraží směr letiště každých 90, 120 a 150 minut před odletem linky Ryanair. Z letiště pak odjíždí spoj 30 a 60 minut po plánovaném příletu. Cena za jízdenku je stejná jako u ostatních linek, cestovat ale můžeme i linkami 8 a 88, které nás zavezou k vojenskému letišti, pěšky pak dojdeme k terminálu asi za 10 minut.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jana Frenáková napsal(a):

  Chtěli bycho letět v září do Alicante. Našla jsem zpáteční letenky na 10ti denní pobyt za cca 4700Kč. Je třeba k nim ještě zakoupit odbavené zavazadlo a palubní místo, že? Nemáme možnost platit přímo kartou, je možná rezervace, platba bankovním převodem? Jak dlouho by trvala rezervace? Doporučujet mi tuto možnost jako nejlepší, nebo se mám ještě podívat k jiným přepravcům (Iberia, Lufthansa za předpokladu, že cesta bude delší)?
  Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, všechny letenky od Ryanair vždy pouze platbou kartou a to i u prodejců… Zavazadlo do podalubí je potřeba přikoupit, pokud chcete sedět vedle sebe tak i sedadla, nejlevněji za 180 Kč na zpátečním letu.

 • Profilový obrázek
  Eva napsal(a):

  Dobrý den, chtěla jsem si rezervovat letenku do Alicante, nicméně po otevření rezervačního systému Ryanair tam však tato nabídka vůbec není.

  • Profilový obrázek
   Dominik napsal(a):

   Letenky za takové ceny rychle mizí. Letenku jste se snažila rezervovat, soudě dle času přidání Vašeho komentáře, po více jak 12 hodinách od zveřejnění tohoto tipu, proto je pravděpodobné, že už byly dávno vyprodány.

   Snad budete mít více štěstí příště.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel většina nabídek je obvykle otázkou několika hodin..

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *