Prodloužený víkend v PORTU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Prodloužený víkend v PORTU

686 Kč
15.10.2019 10:50 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Ryanair pořídíme levné letenky do Portugalska i z Německa.
 

Zpáteční letenky z Norimberka do Porta jsou v nabídce nízkonákladovky Ryanair dostupné za 26 €, tedy asi 686 Kč. Letenky pořídíme na prodloužené víkendy od soboty do úterý během ledna 2020.
Příkladem letenky na 12.1.2020 – 15.1.2020 nebo 18.1.2020 – 21.1.2020.
 


 

Jak do Norimberka

Do Norimberka nás dopraví pravidelné spoje hned 3 dopravců – Regiojet, Flixbus nebo Deutsche Bahn (DB). Ideální formou dopravy je ale auto, z ČR dojedeme na letiště po dálnici, parkování pak pořídíme za rozumnou cenu především na menších parkovištích kolem letiště. Zadarmo pak zaparkujeme v okolí stanice Ziegelstein – na letiště pak dojedeme jednu stanici metrem.

Porto

Z letiště v Portu se dopravíte do centra pohodlně metrem. Jízdné se počítá podle počtu projetých zón. Z letiště do centra to jsou 3 zóny, tedy lístek Z4 za 1,85 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Shaim napsal(a):

  Je nějaká možnost (klidně dražší) z ČR?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ne, přímo se z Prahy do Porta nelétá, Ryanair ale evidentně chystá v Praze expanzi, takže bych si ještě počkal, jestli náhodou chybějící linky do Portugalska také neotevře.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *