Přímým letem bez přestupu na MADEIRU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Přímým letem bez přestupu na MADEIRU

1 628 Kč
10.7.2019 10:18 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Aerolinka easyJet postupně oznamuje nové linky.
 

Poté, co včera oznámil easyJet novou linku z Prahy do Ženevy, přišel dnes s novými linkami z Berlína. Nejzajímavější z novinek je asi přímý let na portugalský ostrov Madeira. Dosud se z Česka a okolí dalo dostat za rozumné peníze na Madeiru jen s přestupem, přímé lety byly velice drahé. Vstup easyJetu na tuto trasu je tak vítaná novinka. Linka začne létat od zimního letového řádu a ceny letenek začínají na 62 EUR, tedy asi 1 628 Kč za zpáteční letenku. V ceně easyJet mívá velké příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm.

Letenky z Berlína na Madeiru
22.01.2020 – 25.01.2020

Jak do Berlína

Z Prahy se dopravíme na letiště Tegel celou cestu po dálnici autem. Pokud zvolíme hromadnou dopravu, na výběr jsou vlakové i autobusové spoje. Cestovat musíme do centra Berlína – ceny startují cca kolem 300 Kč v jednom směru. Na letiště nás pak dopraví linka TXL, která jezdí každých 3-5 minut, lístek budeme potřebovat pro zóny AB. Několik autobusových spojů Flixbusu nás pak zavezou bez přestupu až na letiště Tegel.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michala Sedlatá napsal(a):

  Ahoj Honzo, dají se ještě očekávat nějaké výhodné letenky do Portugalska? Potřebujeme se cca v půlce října dostat na jihozápadní pobřeží, zajímají mě tedy lety do Lisabonu, případně do Fara. Ideálně přímé lety z Prahy. Moc děkuji! michala

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, na lince z Prahy zůstal jen předražený SmartWings do Fara a pak jediná linka TAP do Lisabonu, kde se sem tam daly pořídit letenky kolem 3 000 Kč, vzhledem k nulové konkurenci bych ale nic moc akce nečekal. Kolem 1 000 Kč by se měly dát sehnat letenky s odletem z Berlína nebo Vídně s Ryanair/Lauda a Wizz Air.

 • Profilový obrázek
  Michal napsal(a):

  super, přesně toto jsem hledal!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *