Skupiny létají s Honzou

Omezení na lince z Prahy do ŘÍMA

9.12.2019 13:54 Žádné komentáře

CC0 Pixabay

V uplynulých dnech byl řádně zredukován letový řád z Prahy do Říma.
 

Už delší dobu nelze rezervovat přímé lety mezi Prahou a Římem s Vueling. Aerolinka následně oznámila ukončení její linky k 16.1.2020. K zásadní redukci pak dochází také na linkách ČSA a to nejen na oznámeném zrušení linek do VB, ale právě také na lince z Prahy do Říma.
Z dosavadních až 25 spojů týdně zbylo třeba v únoru jen 16 – denně létá Ryanair a Alitalia, 2 spoje týdně pak letí ČSA. ČSA pak od března další rotace postupně přidávají.

Nejlevnější letenky do Říma

Aktuálně si tak už můžeme nechat jen zdát o období, kdy z Prahy létal do Říma denně Wizz Air, až 2x denně easyJet, Vueling, ČSA i Alitalia. Pro Ryanair tak na lince nezůstala žádná low-cost konkurence (Vueling sice nabízel letenky trochu dráž, v ceně ale byly vždy 2 příruční zavazadla). Doufejme, že se tak od letního letového řádu další nízkonákladová linka do této oblíbené destinace objeví.
 
Aktuální nabídky letenek do Říma

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *