Novinka: LOW-COST MAPA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Novinka: LOW-COST MAPA

13.6.2016 14:08 7 komentářů

Častokrát od Vás dostávám dotazy odkud se dá nejlevněji dopravit do které destinace.
 

Právě proto jsem připravil interaktivní mapu low-cost destinací z CZ a okolních letišť.
Pod následujícím odkazem najdete mapu s filtrem, na kterém si v levém sloupci nastavíte odletová letiště / aerolinky / destinace a můžete si jednoduše zobrazit, jaké linky jsou provozovány.
Přímo v mapě můžete také každou letenku rovnou rezervovat stačí kliknout na ikonku destinace přímo v mapě a v levém sloupci si vybrat termíny Vaší cesty. Letenku následně můžete rezervovat v češtině přes Pelikána nebo přímo na webu aerolinky.
 
MAPU NAJDETE ZDE
 
Mapa je ve zkušebním provozu, proto budu moc rád, pokud mi napíšete tady do komentářů přípomínky, případně chybky které se Vám podaří najít 🙂

Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Míra napsal(a):

  Ahoj Honzo. Byli jsme s manželkou díky tobě na krásné dovolené na Korfu. Myslím, že bys měl do své mapy přidat i odletové destinace jako je Vídeň, Drážďany, Katowice, Wroclaw a nebo v našem případě Lipsko. Pro nás z Liberce je třeba Lipsko blíž než Brno, nebo dokonce Ostrava a pro ostraváky zase zajímavé Katowice. Rozšíří se tím velmi značně nabídka.
  Dík, M

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, díky za tip 😉

 • Marek napsal(a):

  Moc nerozumím tomu, že je tam low coast do Rigy a pak mi tam vyjede 200 Euro, mělo by se tam dát ještě nastavovat jaký termín jsou ty letenky a do jaké ceny se to bude zobrazovat. Jinak potom to bude super,.

  • Marek napsal(a):

   Myslím tím například letenky do 3000.- v období červenec 2016 a ať se zobrazí všechny takové. Nebo nastavit limit na 1500.- a termín září říjen 2016 a zase se zobrazí destinace kam je možno za ty peníze letět.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to mapka destinací, nikoliv cen, jejím cílem je ukázat kam a kdo létá z Prahy a okolí, bohužel napojení na cenu je vcelku nereálně, ale díky za tip 😉

 • Druid napsal(a):

  V mapce je spojení Bratislava – Las Palmas (Kanáry) provozované Ryanairem, které podle webu Ryanairu neexistuje (nebo min. není v provozu v žádném dostupném termínu).

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Opraveno, díky 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *