Skupiny létají s Honzou

Nová linka z Prahy na MALLORCU

1 313 Kč
30.11.2023 10:41 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

Aerolinka easyJet spustí nové spojení Prahy a Baleárů.


V rezervačním systému aerolinky easyJet se objevila nová linka z Prahy na Mallorcu. Létat se bude jen přes léto od 25. června do konce srpna, a to 3x týdně v úterý, čtvrtek a sobotu. Nejlevnější letenky pořídíme za 1 313 Kč na delší termíny. Do 1 600 Kč se pak ti nejrychlejší vejdou na spoustu letních termínů. V ceně letenek od easyJet máme příruční zavazadlo o rozměrech 45x36x20 cm.

Příkladem letenky na termín 9.7.2024 – 18.7.2024.

Letenky na Mallorcu
09.07.2024 – 18.07.2024
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Zuzana Tětková napsal(a):

  Dobrý den Honzo, nemáte prosím přehled odkud (nebo kdy) hledat letenky na Mallorku – na konec října příštího roku? Koukala jsem, že z Prahy ještě lety zveřejněné nejsou, ale dojedeme případně i do Norimnberku/Drážďan a podobně. Musím kupovat vždy 3-4ks letenek, tak hledám i podle cen.. Nebo kterou vybrat leteckou společnost? Moc děkuji 🙂 Zuzka

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, Ryanair by měl mít v prodeji z Prahy i všech okolních letišť, easyJet bude létat asi jen vyloženě přes léto.

 • Iva napsal(a):

  Dobrý den, odkaz na easyJet nefunguje. Děkuji.

  • Honza napsal(a):

   Bohužel v některých prohlížečích se přímo na letenku u easyJet nedostanete. Začněte na http://www.easyjet.com a vyberte letenku ve vyhledávání.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *