Norsko: OSLO - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Norsko: OSLO

480 Kč
2.1.2017 15:02 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© V. of trolltunga-TerjeN pod CC

Levné zpáteční letenky pořídíme už i na jarní termíny do Norska.
 

Především pro obyvatele severovýchodu ČR mohou být zajímavé zpáteční letenky s Wizz Air z Katowic. Ty totiž pořídíme na libovolně prodloužené víkendy na začátku jara za 39 PLN v jednom směru. Zpáteční letenka nás vyjde tak na 480 Kč a cena platí pro všechny i bez nutnosti zakupovat klub WDC.
Příkladem tak třeba víkendový termín od čtvrtka 23.3.2017 do neděle 26.3.2017.
 
Letenky s Wizz Air rezervujte zde
 
oslo23_1 oslo23_2

Jak do Katowic

Nejlevnější spojení do Katowic nabízí spoje Regiojetu (jízdenku na vlak i bus pořídíme třeba za Prahy za 290 Kč). V nabídce jsou ale spoje dalších dopravců – LEO Express nebo Polskibus.com. Přímo na letiště nás pak z Ostravy a Bohumína dopraví TigerExpress, cena je ale vyšší – kolem 450 Kč.

Oslo – Torp

Torp je jedno z nejvzdálenějších letišť od centra města, proto ho využijeme především pokud chceme cestovat po vlastní ose, nejlépe s pronajatým autem. Pokud se rozhodneme cestovat do centra Osla, použijeme pro cestu expresní busy, za zpáteční jízdenku tak dáme asi 440 NOK (je nutné ale mít na paměti, že ani z hlavního letiště Gardermoen není cesta zrovna zadarmo).

Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *