NEW YORK z Prahy - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

NEW YORK z Prahy

9 990 Kč
29.11.2016 14:41 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© New york - Terabass pod CC

Za fajnovou cenu pořídíme letenky z Prahy do New Yorku.
 

Zpáteční letenky s odletem z Prahy a jedním přestupem v Římu jsou v nabídce italské aerolinky Alitalia za 9 990 Kč. Letenky pořídíme na poměrně dost termínů od ledna 2017 až do října 2017.
Při cestě do New Yorku je většinou poměrně dlouhý stop v Římě, který ale můžeme využít k návštěvě tohoto starověkého města, zpáteční letenky se dají bez problémů navázat.
 
Letenky do New Yorku za 9 990 Kč rezervujte zde
 
new_york29

Přestup v Římě

Při cestě do NYC máme v Římě čas na přestup přes noc. Ideální k návštěvě Říma – do centra se dopravíme nejlevněji transferem Terravision za 4 € v jednom směru. Rychlejší variantou jsou příměstské vlaky, případně Leonardo Express.

New York

Let je směřován na letiště JFK. Z letiště se dopravíte do centra nejpohodlněji AirLinkem na stanici metra za $5, odtud pak můžete pokračovat kamkoliv ve městě i mimo něj. Na letiště zajíždí také pár linek autobusů, pokud se rozhodnete pro taxi, počítejte s cenou kolem $50 na Manhattan.

Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *