Skupiny létají s Honzou

New York přímo z Prahy

9 452 Kč
21.3.2022 14:30 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

United přišly s akcí na letenky do New Yorku z Prahy, to ještě zlevnilo aktuálně stále dostupný tarif od Delta Airlines.
 

Od konce května začnou na lince mezi Prahou a New Yorkem létat Delta Airlines a United. U obou teď pořídíme přímé letenky pod 10 000 Kč. Levnější jsou u Delty, vyjdou nás na 9 452 Kč, nejlépe se letenky nakupují na webu Air France. V ceně letenek máme občerstvení i standardní příruční zavazadlo do 12 kg (+ jednu malou další příruční věc).
 


 

Koronavirová pravidla

Do USA mohou očkovaní s AG testem ne starším než 1 den. Rovněž je potřeba mít schválenou ESTA a vyplněný příjezdový formulář.
Pro cestu zpět nám postačí očkování a vstupní formulář do ČR.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lucka napsal(a):

  Ahoj,

  chtěla bych se zeptat, jestli někdo z Vás má přehled jak je to s očkování do USA. Jelikož se chystáme letět na konci června, a očkování nám „končí“ v květnu. Do Ameriky stačí 2/2 očkování ,posilovací dávka není nutná. Ale i přes to, že toto splňujeme, na vytisknutém formuláři bude vidět datum expirace očkování. Zajímalo by mě, zda toto někdo řeší nebo neřeší? či koukají pouze na to zda jste plně očkovaní.

  Díky za info. 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ne USA by neměly mít zatím nijak stanovenou platnost, takže zatím platí plné očkování bez omezení.

 • Profilový obrázek
  Ve napsal(a):

  Existuje stejny let z NYC do Prahy a zpet? Dekuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ne, ten tarif nefunguje obousměrně.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *