NEW YORK z Prahy - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

NEW YORK z Prahy

8 487 Kč
22.5.2018 9:39 2 komentáře

Do New Yorku se dostaneme velice výhodně v říjnu.
 

V nabídce norské nízkonákladovky Norwegian se objevily velice výhodné letenky z Prahy do New Yorku. Cena zpáteční letenky je 3 086 NOK, což je v přepočtu asi 8 487 Kč. Let je operován s jedním přestupem. Za tuto cenu pořídíme termín 9.10 – 16.10., o pár stovek dráž můžeme zvolit také dřívější termín 3.10 – 9.10. Rezervaci proveďte přes norskou mutaci stránek (přeložit ji můžete pravým kliknutím), vyhnete se tak příplatku při nevýhodném převodu kurzu.
 
Přestože se jedná o nízkonákladovku, Norwegian patří k nejlepším nízkonákladovkám na světě a kvalitou boduje také na úrovni klasických aerolinek. Přesto máme v ceně letenky jen příruční zavazadlo a za občerstvení na palubě si zaplatíme. Jedno zavazadlo nás vyjde v jednom směru na cca 1 000 Kč, koupíme ho tak třeba jen jedno pro celou partu.
 
Letenky z Prahy do New Yorku za 8 487 Kč rezervujte zde
 

New York

Let je směřován na hlavní letiště JFK. Z letiště se dopravíte do centra nejpohodlněji AirLinkem na stanici metra za $5, odtud pak můžete pokračovat kamkoliv ve městě i mimo něj. Na letiště zajíždí také pár linek autobusů, pokud se rozhodnete pro taxi, počítejte s cenou kolem $50 na Manhattan.

Tipy, které v průvodci nenajdeš: New York
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Aneta napsal(a):

    Dobrý den, nejdou mi přeložit Nosrké stránky. Neporadíte jak na to? Klikám pravým a nic. děkuji

    • Honza
      Honza napsal(a):

      Dobrý den, začněte z úvodní stránky norwegian.com a zvolte jiný jazyk, cena ale bude vyšší než v NOK.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *