Nenechte si ujít akci - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nenechte si ujít akci

7.10.2015 15:19 Žádné komentáře

Sledujete denně facebook nebo web? Víte že Vám i tak může některý z tipů uniknout? Stačí využít následující dva způsoby.
 

Facebook neukáže vše

Facebook filtruje přispěvky tak, abyste neměli na svém profilu zbytečně mnoho příspěvků, což je fajn do té doby, než Vám přestane zobrazovat příspěvky, které Vás zajímají. Algoritmy, které rozhodují o tom, co se komu zobrazí jsou poměrně složité a tak se může klidně stát, že příspěvek s letenkou na kterou čekáte prostě neuvidíte.
Řešení je jednoduché na facebookové stránce stačí u tlačítka Tohle se mi líbí zaškrnout možnost Zobrazit jako první – od teď se Vám už každý příspěvek zobrazí.
 
like

NEWSLETTER chodí jako první

Na webu je k dispozici newsletter – abyste dostávali ty nejenovější tipy do své emailové schránky, stačí vyplnit svůj email a na další stránce si vybrat jaká oblast Vás zajímá – zasílání můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Emaily o novém příspěvku chodí jako první ihned při zveřejnění – tedy ještě dříve něž je příspěvek zvěřejněn na facebooku
Svůj email vložte zde na úvodní stránce pod vyhledáváním.
 
news_1 news_2

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *