Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky na KYPR

513 Kč
8.3.2021 8:38 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Ceny letenek na Kypr si i z Prahy sahají na své minimum.
 

Zpáteční letenky na trase Praha – Larnaca pořídíme na začátek léta za výhodnou cenu 513 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, pokud ho nemáte, připlatíte si 100-250 Kč za jednu cestu. Nejvíce letenek pořídíme na květnové termíny, dostupné jsou ale i třeba na konec června. Začátkem července jsou pak dostupné stále letenky do 1 000 Kč, což je zlomek oproti dosavadní nabídce SmartWings, které létají na stejné trase za 9 000 Kč.
Příkladem letenky na 17.6.2021 – 24.6.2021.
 

Letenky z Prahy na Kypr
17.06.2021 – 24.06.2021

 

Letenky během koronaviru

K letenkám můžeme přikoupit službu Wizz Flex, která nám umožní stoprocentní flexibilitu letenky, její cena je ale 810 Kč, vzhledem k ceně se tak spíše vyplatí nechat letenku propadnout, pokud nebudeme moci cestovat.
V případě, že dojde ke zrušení letenky nebo posunu o více jak 3h, máme nárok na plný refund peněz, případně změnu termínu. Wizz Air rovněž nabízí možnost refundu do kreditu s 20% bonusem.
Aktuálně je vstup na Kypr pro všechny obyvatele EU povolen. Nově nemůže být země EU zařazena na „šedý seznam“ zemí, ze kterých by byl vstup na Kypr zakázán. Cestující ze červených zemí (aktuálně ČR) mohou vstoupit na Kypr s negativním PCR testem, po příletu musí podstoupit druhý PCR test (platba na místě za 30 €), výsledek je do 3h. Cestující z oranžových zemí si vystačí s negativním PCR testem před odletem, cestující ze zelených zemí mají cestu volnou.
Z hlediska ČR spadá Kypr do červené barvy, pro cestu zpět tak aktuálně potřebujeme antigenní test, po vstupu do ČR pak PCR test.
Do léta se situace určitě ještě několikrát změní, doufejme že jen k lepšímu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *