Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky do KARIBIKU

6 370 Kč
25.2.2020 12:10 11 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Velkou nálož letenek nabízí dopravce LEVEL na svých trasách z Paříže do Karibiku.
 

Zpáteční letenky z Paříže na Guadeloupe a Martinik jsou dostupné na spoustu termínů od jara 2020 až do jara 2021 za 248 €, tedy asi 6 370 Kč. LEVEL sice umí nabídnout ve svých akcích ještě o něco nižší cenu, obvykle jen na pár termínů. Letenky za výše uvedenou cenu naopak pořídíme na spoustu termínů, ve kterých si můžeme navolit levnější přípoje z Prahy. Při rezrevaci letenek je potřeba mít na paměti období hurikánů, které se v Karibiku vyskytuje během léta a začátku podzimu.
Letenky jsou pouze s příručním zavazadlem, pro cestu na zámořské území Francie Guadeloupe a Martinik nám postačí občanka (pas v záloze se ale hodí) a můžeme využívat i bezplatný roaming.
Letenky z Prahy do Paříže pořídíme na hlavní letiště CDG s ČSA kolem 2 000 Kč, o něco levněji ale v menší frekvenci létá Transavia na Orly, v nabídce je i Ryanair na Beauvais, u kterého je ale potřeba počítat s příplatkem za větší zavazadlo a dopravu z Beauvais na Orly.
 

Letenky z Paříže na Guadeloupe
24.11.2020 – 01.12.2020

 

Přestup v Paříži

Pokud kupujeme letenky od různých společností, je potřeba mít na paměti, že přestup není garantovaný. Pokud tak chceme mít jistotu, je lepší koupit letenku o jeden den dříve/později a užít si jeden den v Paříži.
Pro cestu z letiště CDG nebo BVA na Orly je potřeba počítat s rezervou alespoň 4-5 hodiny.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Kryštof Verner napsal(a):

  Dobrý den,

  také jsme koupili letenky od Level France do Guadeloupe na začátek listopadu, zkoušeli jsme kontaktovat společnost přes FB i přes mail, stále žádná reakce, nemáte někdo případně více informací o letech? Ruší se vše?
  Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, jak to bude s LEVELEM zatím naní moc jasné, určitě bušit na kontakt, pokud nic tak tady bych se nebál zkusit chargeback, protože se už i celkem často mluví o krachu francouzské pobočky.

 • Profilový obrázek
  Tatana napsal(a):

  Honzi, prave jsem to cetla, ze dnesnim dnem budou o tomto jednat a to po dobu 3 mesicu, tzn., do 15.10., ale ja mam odlet 7.10., cili pred timto datem, potrebovala bych tvou radu, myslis, ze tento let jeste probehne?Nebo ze mi daji vedet dopredu ze bude zrusen a penize vrati nebo let zajisti jina spolecnost? Moc dekuji z tvou zkusenost ci radu jak by to mohlo vypadat.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel tohle teď netuší asi ani oni, holt nezbývá než čekat…

 • Profilový obrázek
  Taťána napsal(a):

  Ahoj Honzo, mám v této akci zakoupeny letenky s odletem 7. října, myslíš, že se společnosti Level let uskuteční a na Guadeloupe je vstup turistům povolen bez podmínek?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, no obecně bych se u LEVELu obával spíše jestli to přežije. Rakouská pobočka je už v insolvenci, o francouzské a španělské se aktuálně jedná…

 • Honza
  Honza napsal(a):

  Díky všem za info 🙂

 • Profilový obrázek
  Roman napsal(a):

  Přesně tak. Já mám Vodafone a data mi na Gaudeloupe fungovala a 4G a pěkně jsem to tam protočil dat :-), ale přítel má T-Mobile a byl bez dat.

 • Profilový obrázek
  Jana napsal(a):

  Dobrý den, byla jsem na Martiniku minulý rok a data i volání u Vodafone fungují. Nicméně přítel měl T-mobile a ten opravdu nemohl využívat data, a to z důvodu, že T-mobile nemá uzavřené příslušné smlouvy s místními operátory na data. Tedy lze pouze volat, ale nelze využívat data. Toto je ale problém pouze u T-mobile.

 • Profilový obrázek
  Barbora napsal(a):

  Byla jsem na Martiniku 2 měsíce zpátky a data fungovala v pohodě. Operátor Vodafone.

 • Profilový obrázek
  Penken napsal(a):

  Bohužel to s tím roamingem není pravda. I když je to nevzdálenější část evropské unie a evropské právo by mělo dosáhnout i sem, je to naopak. Ani na Guadeloupe, ani na Martiniku nefungují data na evropských SIM kartách. Řešil jsem to vloni v září přímo s Tmobile a bylo mi to bohužel potvrzeno..

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *