Nejlevnější letenky do NORSKA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky do NORSKA

418 Kč
12.7.2019 13:04 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Nejlevněji se do Norska dostaneme z Wroclawi.
 

V rezervačním systému Ryanair najdeme nyní další várku velice levných letenek na jih Norska. Na letiště Torp u Osla se dostaneme z letiště ve Wroclawi za 68 PLN, což je v přepočtu asi 418 Kč. Cena platí pro všechny bez rozdílu. V nabídce za tuto cenu jsou termíny přes celé září. Létá se v pondělí, středu a pátek, sestavit si tak můžeme jak delší, tak víkendový termín. Příkladem třeba 6.9. – 9.9., 11.9. – 16.9. nebo 20.9. – 25.9.2019. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky z Wroclawi do Osla/Torpu
06.09.2019 – 09.09.2019

Jak do Wroclawi

Pro obyvatele Královéhradeckého, Pardubického nebo Olomouckého kraje je Wroclaw v některých případech nejbližším letištěm, které nabízí levné lety. Zatím se musíme spokojit s dojezdovou dobou kolem 2-3 hodin.
Pokud vyrazíme vlakem, nejlevněji nás vyjde jízdenka z Pardubického kraje na 200 Kč v jednom směru. V nabídce jsou ale rovněž spoje z Prahy Flixbusem. Na ranní odlety je ale nutné počítat s nocí ve Wroclawi, případně na letiště vyrazit autem.

Oslo – Torp

Torp je jedno z nejvzdálenějších letišť od centra města, proto ho využijeme především pokud chceme cestovat po vlastní ose, nejlépe s pronajatým autem. Pokud se rozhodneme cestovat do centra Osla, použijeme pro cestu expresní busy, za zpáteční jízdenku tak dáme asi 480 NOK (je nutné ale mít na paměti, že ani z hlavního letiště Gardermoen není cesta zrovna zadarmo).
V nabídce jsou rovněž minibusy vázané na přílety polských linek – například PolskiBuss, nebo PKS Oslo který nás doveze do centra Osla od 190 NOK.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *