Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky do JAPONSKA

10 440 Kč
6.12.2019 14:39 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Akční letenky do Tokia najdeme u KLM a Air France.
 

V rezervačním systému aerolinek KLM a Air France se objevily akční letenky do Tokia. Zpáteční letenky do hlavního města Japonska pořídíme s odletem z Mnichova za 400 EUR, tedy asi 10 440 Kč. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Paříži. Množství času na přestup si můžeme podle termínu vybrat. Letenky za nejnižší cenu jsou k dispozici na lednové a únorové termíny. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla o celkové hmotnosti 12 kg.

Další japonská města

Pokud cestujeme do jiných japonských měst nebo chceme cestovat i s odbaveným zavazadlem, nejlevněji vycházejí letenky od Air China. Aerolinka nabízí zpáteční letenky do Tokia, Osaky, Fukuoky a na Okinawu s odletem z Mnichova nebo Vídně za ceny mezi 11 490 a 11 990 Kč. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Pekingu nebo Šanghaji, jejich délka se odvíjí od konkrétních termínů. Termínů je k dispozici spousta, a to od února až po červen. V ceně letenek jsou dvě odbavená zavazadla.

Letenky do Japonska s Air China
13.05.2020 – 21.05.2020
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *