Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky do FARA

1 240 Kč
4.3.2024 16:15 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky do Fara s Ryanairem.

Zpáteční letenky z Vídně do Fara pořídíme za 48 EUR, tedy asi za 1 240 Kč. Nejvýhodnější letenky pořídíme na několik týdenních termínů v dubnu, na každý termín je vždy jenom pár letenek za tuhle cenu. V ceně nejlevnějšího tarifu od Ryanair máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.

Příkladem letenky na 8.4.2024 – 15.4.2024.

 

Jak do Vídně

Autem se dopravíme z Brna na letiště ve Vídně za 1,5-2h podle aktuální dopravní situace v Mikulově a ve Vídni. Nejlevnější parkování pořídíme u Tiger parking. Autobusem se z Prahy a Brna dopravíme přímo na letiště ve Vídní RegioJetem nebo Flixbusem. Přímo na vídeňské letiště se dostaneme z Brna vlakem Gepard Express. Cestovat můžeme také v kombinaci vlaku na hlavní nádraží ve Vídni a pak Railjetem směrem na vídeňské letiště (každých 30 minut za 4,20 €).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Dominika napsal(a):

  letěla jsem s Ryanair v únoru do Dublinu a kontrolovali nás jak při cestě tam, tak i při cestě zpátky. Obcházeli všechny cestující a podezřelé velikosti posílali na přeměření 🙂

 • Bruntz napsal(a):

  Dobrý den,
  máte zkušenost, zda Ryanair rozměry příručního zavazadla opravdu hlídá? Musíme se vejít max. do 40x25x20 cm nebo pár cm u batohu navíc nevadí (např. 45x30x20 cm)?
  Děkuji za odpověď.
  Bruntz

  • Hana napsal(a):

   Dobrý den, osobně se mi to ještě nikdy nestalo, ale vždycky počítám s variantou, že zmáčknout by to šlo, i když na první pohled je batoh větší. Pevný kufr bych nad rozměr neriskovala, batoh nebo tašku jo, 5 cm není žádná hrůza 🙂

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, klece na měření mají i každého gate, jak moc to hlídají záleží vždy na dané obsluze, batohy se ale většinou neřeší.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *