Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější jarní letenky z Prahy na SARDINII

775 Kč
5.2.2020 7:37 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

Volotea právě spustila akci na letenky do svých destinací.
 

V právě spuštěné akci od Volotea pořídíme nejlevnější letenky z Prahy na Sardninii. Letenky do Cagliari pořídíme za 30 EUR (v přepočtu asi 775 Kč) po celý duben, a to i bez nutnosti mít Megavolotea klub. Ti nejrychlejší uloví nejlevnější termín ještě o pár eur levněji. Jde tak o nejlevnější letenky z Prahy na Sardninii, které letos pořídíme. V ceně má Volotea dvě příruční zavazadla 55x40x20 cm a 35x20x20 cm.

V akci má Volotea také další destinace, letenky do Bordeaux a Toulouse pořídíme také za 30 EUR, letenky do Lyonu koupí ti nejrychlejší už za 18 EUR za zpáteční letenku

Letenky s Volotea do Cagliari
23.04.2020 – 26.04.2020

Cagliari

Z letiště v Cagliari se do centra a prakticky po celém ostrově dopravíte vlakem. Spojkou mezi letištěm a zastávkou vlaku se přemístíte za 5 minut chůze. Cesta vlakem do centra města pak trvá 10 minut a vyjde na 1,30 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jiří napsal(a):

  Jak si mohu nastavit upozornění ns SMS? Děkuji

 • Profilový obrázek
  H napsal(a):

  Dobrý den,
  vidím, že letenky už jsou vyprodány… Informace o letence mi přišla do e-mailu v 12:42h a v 9:10 píšete, že je už vyprodáno. Mohli byste prosím posílat informace v době, kdy je možné letenky koupit? Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, nastavte si upozornění na SMS, ty chodí ještě dříve než je příspěvek na facebooku, email se může kdekoliv zaseknout, chodí jich tisíce, na ten bohužel u takovýchto akcí nejde spoléhat.

 • Profilový obrázek
  P napsal(a):

  To je cena jen letenku tam/jeden smer ze?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to tam i zpět, ale už je bohužel vyprodáno, u Volotea to je vždycky frkot…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *