Skupiny létají s Honzou

Nejlevněji na KORFU

1 579 Kč
19.4.2021 8:16 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme přímé letenky na Korfu.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Korfu jsou dostupné na konec června za výhodnou cenu 1 579 Kč. Letenky s Ryanair obsahují v základu příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, do 7 dní před odletem máme možnost letenku změnit a to celkem 2x. Lety jsou plánovány jednou týdně v nabídce jsou tak pouze týdenní termíny.
Letenky pořídíme na 20.6.2021 – 27.6.2021.
 


 

Letenky během koronaviru

Vzledem k neustále měnícím se podmínkám může dojít ke zrušení nebo změně termínu, proto jakékoliv další služby rezervujte vždy jako zrušitelné. Pokud se rozhodnete neletět třeba kvůli aktuálním pravidlům, letenku můžete do 7 dní před odletem přebookovat bez poplatku za změnu. Pro případný pozitivní test nebo nařízenou kranténu před odletem můžete dokoupit k letence storno pojištění – nejlepší je ERV.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petra Bednářová napsal(a):

  Kdybychom tam chtěli zůstat 14 dní, je možné také koupit v těchto akčních letenkach,nebo je vždy termín pevně daný. Nebo je lepší koupit jednorázovou letenku tam a potom v potřebný termín zpět. Dekuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Určitě kupovat rovnou, jinak ceny se hýbají denně, klidně tam za podobnou cenu byly i na 14 dní.

 • Profilový obrázek
  Ilona napsal(a):

  Další zavazadlo se u Ryanair asi připlatit nedá, že?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, dá – v nabídce je další kabinové 55x40x20 cm (cca 250-500 Kč na let), nebo pak odbavené do 10 kg (cca 250-500 Kč na let) nebo 20 kg (cca 650-1000 Kč na let).

 • Profilový obrázek
  Honza napsal(a):

  Zdravím, jak je to prosím nyní s podmínky letu do Řecka? Je povinné očkování nebo stačí negativní test a dokument o prodělané nemoci covid? Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, zatím buď očkování nebo PCR test, od poloviny května by měli uznávat i prodělání nemoci.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *