Skupiny létají s Honzou

Nejlevněji k Rudému moři

554 Kč
5.5.2020 10:09 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Na zimní období si připravil slušnou akci na letenky Wizz Air.
 

Na spoustu termínů od konce října 2020 až do konce března 2021 pořídíme letenky z Vídně do Eilatu za 20 €, tedy asi 554 Kč. Letenky jsou dostupné také na prodloužené víkendy od soboty do úterý, v některých termínech navíc není potřeba být pro nákup letenky členem klubu WDC.
Příkladem letenky na 6.2.2021 – 9.2.2021.
 

Letenky s Wizz Air do Eilatu
06.02.2021 – 09.02.2021

 

Nákup letenek během koronavirové krize

Vzhledem k situaci, kdy během léta dojde s největší pravděpodobností k rozvolnění letecké dopravy, nemá smysl s nákupem letenek na pozdější termíny na podzim nebo v zimě nějak zásadně vyčkávat a nechat si tak ujít aktuální výhodné ceny. Na fakt, že v budoucnu může dojít k masivnějšímu rušení letů si budeme muset zvyknout a to nejen z důvodu rozšíření koronaviru, ale i spousty dalších rizik od výbuchu sopky po krach letecké společnosti a při nákupu letenky s tím v určitém ohledu počítat.
Ubytování k letence nebo další služby rezervujte vždy buď s možností zrušit nebo s platbou na místě. Dodatečné služby k letence kupujte vždy také na poslední chvíli, sice jsou o pár procent dražší, vzhledem k nízké ceně letenky se ale pozdější nákup vyplatí.
Nejhorší, co se může stát je, že na let nebudete moci nastoupit z důvodu nařízení (což je stejné riziko jako riziko nemoci, které si navíc aktuálně ani není možné připojistit) a letenka za pár stovek vám propadne. Pokud aerolinka let zruší, refunduje vám letenku nebo poskytne kredit, pokud dojde ke krachu aerolinky, velmi dobře fungoval v posledních podobných případech charge back, plaťte proto ideálně kartou.

Chystáte se navštívit Izrael? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Clouseau napsal(a):

  Co se týká „propadlé“ letenky z důvodu nařízení – reklamoval jsem to jako storno u kooperativy a její právníci píšou tohle (je to i na jejich stránkách): S ohledem na krizová opatření zakazující občanům České republiky vycestovat do zahraničí nastala v případě těch klientů, kteří si zakoupili zájezdy (cestovní služby) do zahraničí, jejichž termín konání by spadal do doby účinnosti zmíněného krizového opatření, právní nemožnost realizace zájezdu. V této souvislosti vzniká zákazníkovi právo na vrácení již zaplacené ceny zájezdu (či její části), bez možnosti uplatnění tzv. stornopoplatku ze strany cestovní kanceláře či jiného poskytovatele cestovní služby

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pojišťovny se v této situaci zachovali tak jak se od nich asi čeká. Neuznali jediné storno s odkazem že vše má zaplatit cestovka nebo prodejce, navíc stopli prodej storno produktů. Pokud to bylo koupeno jako jedna služba tak tam nárok na refundy dle zmíněných pravidel není, to platí čistě jen pro zájezdy.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *