Skupiny létají s Honzou

Nejlevněji do MEXIKA

8 472 Kč
5.1.2021 10:36 15 komentářů
Nabídka již není aktuální

V rezervačním systému portugalských aerolinek najdeme opět levné letenky na Yucatán.
 

Zpáteční letenky z Mnichova do Cancúnu jsou v nabídce na jarní termíny a začátek léta za super cenu 8 472 Kč. Letenky jsou s jedním rychlým přestupem v Lisabonu, sestavit můžeme libovolně dlouhou dovolenou. V ceně letenek máme příruční zavazadla 55x40x20 cm + 40x30x15 cm. Pokud chcete k letence přikoupit odbavené zavazadlo, zvolte vyšší tarif, ten je dražší o cca 2 200 Kč. Při rezervaci se nenechte zmást cenou jednotlivých směrů, celková cena je potom nižší.
Příkladem letenky na 7.4.2021 – 13.4.2021.
 


 

Letenky během koronaviru

Další služby k letenkám pořizujte vždy jako zrušitelné – vzhledem k aktuální situaci může dojít ke změně nebo zrušení termínu. Mexiko aktuálně nevyžaduje test pro vstup turistů z EU, ten je ale aktuálně potřeba při návratu do ČR.

Chystáte se navštívit Mexiko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Eva napsal(a):

  Dobrý den,ráda bych se zeptala zda při cestě do Mexika mohu přestupovat v Nizozemsku,a jaké jsou podmínky zda stačí test antigenní,či musí být PCR? A zda na palubu aerolinek KLM je potřeba test a jaký? A zda jak se řeší testování na Covid při zpáteční ceste?
  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, na každý let směr Amsterdam je potřeba PCR test takže jak pro cestu tam, tak pro cestu zpět se mu nevyhnete.

 • Profilový obrázek
  Eva napsal(a):

  Dobrý den,ráda bych se zeptala zda při cestě do Mexika mohu přestupovat v Nizozemsku,a jaké jsou podmínky?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano můžete, na přestup je potřeba PCR test tam i zpět.

 • Profilový obrázek
  Monika napsal(a):

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat zda nyní, když se vydala nová opatření ve Švýcarsku ohledně testů. Zda je tedy zapotřebí mít udělaný test i když jde pouze o přestup do další destinace.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý na přestup by to mělo být stále bez testu, cestou zpět do ČR by měl být ale už potřeba test.

 • Profilový obrázek
  Monika napsal(a):

  Dobrý den,

  chstáme se v únoru do Mexika s Edelweiss Airlimes chtěla bych se zeptat zda aerolinky požadují test na palubu.

  Děkuju

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne nepožadují, přestupy ve Švýcarsku jsou aktuálně také bez testu.

 • Profilový obrázek
  Zuzana napsal(a):

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat zda jsou potřeba testy ve Švýcarsku, když zde pouze přestupujeme na cestě do Mexika.
  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne Švýcaři testy nepožadují nikdy, aktuálně platí povinnost karantény pro cestující z ČR, z ni jsou ale transfery vyňaty.

 • Profilový obrázek
  Klára napsal(a):

  Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, jestli nemáte info o tom, jak je to aktuálně s přestupem v Amsterdamu. Plánujeme cestu do mexika na konci února a letenky přes Amsterdam jsou aktuálně nejvýhodnejší. Bohužel jsem se dočetla, že Nizozemci zpřísnili po vánocích podmínky, jen netuším, jestli povinnost testu platí i při přestupu na letišti. Děkuji předem za odpověď.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, test se kontroluje už při nástupu na let do Amsterdamu a bez něj vás nepustí, takže buď s testem počítat nebo se AMS vyhnout.

 • Profilový obrázek
  Bedřich napsal(a):

  Neměli jsme s podobnou situací (odlet z Berlína) žádný problém. Je třeba zjistit, jak jsou na tom se vstupem pro Čechy jednotlivé spolkové země. Pohyb do 12 hodin na svém území za účelem odletu umožňují. Ale jak tomu bude za pár měsíců, neví nikdo. Je to prostě risk na vlastní triko. Zrovna překládáme další odlet z Německa na Tenerife. Protože jsme zase „best in covid „, mohli by Němci chtít při návratu test. Ten stojí na Kanarech 120 EUR, tedy vic než letenka. K tomu test už pred odletem. Prostě vám nikdo nic nezaručí.

 • Profilový obrázek
  Vítek napsal(a):

  Chtěl bych se zeptat, zda někdo ví naprosto jistě, že při cestě na letiště Mnichov nemůžu mít jako občan ČR při kontrole celníkama na německém území průšvih. Pokud tomu dobře rozumím, tak Němci mají zákaz všeho pohybu, který není esenciální. A cesta na letiště za účelem dovolené asi úplně esenciální není. Navíc když jedu z rizikové oblasti.

  Proti tomu stojí informace z konzulátu v Mnichově, že při tranzitu není vyžadován test na covid.

  Chtělo by to neprůstřelně jasnou informaci. Protože asi nikomu se nechce koupit si letenku, být kontrolován, nevpuštěn dál a pak mít propadlou letenku + další nepříjemnosti. Ví někdo jak to je prosím?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Jistě Vám to bohužel nikdo neřekně. Oficiálně jsou dané výjimky na transit přes Německo, jak ale která spolková země a klidně i který policista posoudí co transit je a není je věc druhá, takhle je to bohužel vždy se všemi opatřeními.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *