Skupiny létají s Honzou

Nejlevněji do HIMALÁJÍ

10 990 Kč
2.2.2024 12:34 8 komentářů
Nabídka již není aktuální

Akční letenky do Nepálu najdeme u Air India.


Levné letenky do Himalájí koupíme na termíny přes hlavní sezonu. Letenky z Vídně do Káthmándú s návratem do Prahy koupíme za 10 990 Kč. Let je operován s jedním přestupem v Dillí, po cestě zpět přiletíme večer zpět do Vídně a další ráno máme v ceně vlak do Prahy. Letenky jsou dostupné na spoustu termínů od září do prosince. V ceně letenek jsou kromě příručního zavazadla také odbavená zavazadla do 46 kg.

Pokud nechceme po příletu do Vídně ve Vídni nocovat a čekat na ranní vlak, můžeme z letiště pokračovat hned po vlastní ose a do vlaku nenastoupit. Varianta s jízdenkou na vlak do Prahy v ceně je o 3 000 Kč levnější, než čistě letenka Vídeň – Káthmándú – Vídeň.

Příkladem letenky na termín 24.9.2024 – 8.10.2024.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Štěpán napsal(a):

  Dobrý den, Honzo,

  tak letenky koupené, jen se chci zeptat, jak spolehlivý distributor letenek Pelikán je? Zda mám čekat za tak nízkou cenu nějaké komplikace nebo tak něco?

  Díky za odpověď – Štěpán

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, je to standardní prodejce, s českou podporou, to je vždy plus.

 • Kristýna napsal(a):

  Dobrý den, vše zadávání podle návodu multi-city, ale kód pro pražské nádraží XYG mi nefunguje, nic mi to nenajde, nevíte kde by mohl být problém.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, web AirIndia není vždy úplně uživatelsky přívětivý, v tomto případě bych se nebál zvolit kalendář od Pelikána, kde jsou letenky za prakticky stejnou cenu už s předvoleným vlakovým spojem.

 • Jan napsal(a):

  Dobry den,

  jak se nakonfiguruje letenka + vlak?
  Diky
  Jan

  • Michal napsal(a):

   Dobrý den,

   trasa s vlakem se Vám automaticky načte při rezervaci letenky stejně, jako jakýkoliv letecký spoj. Doporučuji do vlaku nastoupit. Doporučovat nevyužít kompletní itinerář a tedy porušit přepravní podmínky je neskutečná pitomost. Aerolinka Vám může naúčtovat rozdíl v tarifu, nebo dokonce dát na black list. Black list nejen samotné aerolinky…

  • Honza napsal(a):

   Aerolinka vám rozhodně nic naúčtovat nemůže a ani vás nezapíše na blacklist :). Celý mýtus o poplatcích za neproletěné lety vzniká nepochopením poplatku za no-show – tento poplatek se účtuje pokud let nestihnete a nechcete aby vám propadli všechny následující lety. Pokud na let záměrně nenastoupíte, tak v EU po vás žádná aerolinka nemůže chtít poplatek, ty co to cirka 10 let zpět u nějakých chybových tarifů zkoušely jako Alitalia velmi rychle narazily. Navíc průvodčí ve vlaku rozhodně nemá možnost předat informaci aerolince, zdali jste do vlaku nastoupili nebo nikoliv ;).

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, je potřeba zadal letenku jako multi-city a použít kód pro pražské nádraží – XYG.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *