Skupiny létají s Honzou

Na prodloužený víkend do BARI

1 120 Kč
22.2.2024 10:06 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální slevové akci od Ryanair pořídíme levné letenky do Bari.

Zpáteční letenky z Prahy do Bari jsou dostupné už za 1 120 Kč. Nejvýhodnější letenky jsou dostupné na dubnové termíny a to jak na prodloužený víkend, tak i na více dní. Pro získání nejnižší ceny je potřeba použít slevový kód APOFF20P. Ten funguje tentokrát téměř na všechny destinace s odletem v dubnu 2024. V ceně nejvýhodnějšího tarifu máme malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm.

Příkladem letenky na termín 12.4.2024 – 15.4.2024.

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda „metrem“ trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte cca 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Pavel napsal(a):

  Přesně tak, slevový kód nefunguje. Cenu mi to ukazuje 3000. Asi další past aerolinky, kdy dá k dispozici třeba 10 letenek za tu nízkou cenu, aby o ní hledači letenek psali a zvýšilo jim to dosahy. Jinak Honzo díky za tvou práci!

  • Honza napsal(a):

   Není to past aerolinky, ale jednoduše už je vyprodáno. Do akce jde vždy jen několik míst, letecké tarify jsou vždy odstupňované podle počtu dostupných míst za danou cenu.

 • Karolína Kozohorská napsal(a):

  Dobrý den Honzo,
  moc nechápu, kde vždycky berete takovou cenu. Vždy se rychle natěštím a běžím si ověřit cenu letenek ale pak zjistím, že cena letenky v do Bari v přesném termínu 12.4-15.4. i se slevou stojí přes 2650? Přitom to lze za 1120 jak píšete? Hledala jsem přes Ryniar.
  Nevíte, kde je ten problém?
  Děkuji a hezký den, Karolína

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den,
   píšete k příspěvku, který je už 12h zveřejněný a viděli ho tak tisíce lidí, kteří jednoduše letenky vykoupili. Ty nejlevnější letenky jsou pryč za pár minut, zkuste nastavit si třeba SMS upozornění na příspěvky, tak získáte info o akční letence dokonce dříve, než je příspěvek zveřejněn na facebooku.

 • Pe napsal(a):

  Kam a kdy se prosím zadává ten kod? Dostala jsem se až k platbě a nic jsem nenašla.
  Díky moc.

  • Honza napsal(a):

   Přes odkaz na stránky Ryanairu je kód už zanesen do URL, pokud jdete na http://www.ryanaiar.com přes vyhledávání tak se zadává přímo ve vyhledávácím formuláři.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *